GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Voopoo Vmate PRO

Elektronická cigareta VooPoo VMATE PROVooPoo VMATE PRO je elektronická cigareta v moderním POD designu s možností nastavení. VooPoo VMate Pro je určena pro začátečníky i náročnější, kteří si rádi sami upravují nebo dolaďují výkon. Elektronická cigareta s vestavěnou 900mAh baterií a výkonem až 25W. Voopoo VMate Pro je vybavena dvojím spínačem, automatickým, který reaguje na potahování při potahování, i manuálním stiskem tlačítka.

VMate Pro je vybavena OLED displejem, který zobrazuje všechny potřebné informace. Novinkou je také lehčí tělo díky nové konstrukci a technologii, které je až o 20 % lehčí než u podobných modelů. VooPoo VMate Pro je také vybaven nastavitelným přívodem vzduchu (Airflow) v přední části těla. E-cigareta je také vybavena novým kódem Cosm Code (technologie vyvinuta společností Voopoo, která má za cíl zlepšit chuť vapingu. Technologie využívá kombinaci faktorů, včetně čistého aroma, původní čerstvosti, hladkého průtoku vzduchu a různých interpretací, k dosažení dokonalého chuťového zážitku.) a také kvalitním řídicím čipem GENE.

Jako každá kvalitní elektronická cigareta je i VooPoo VMate Pro vybavena ochranami a funkcemi, jako je ochrana proti žhavení, ochrana proti zkratu, ochrana proti přebití, ochrana proti přeplnění aj. E-cigareta VooPoo VMATE Pro je vhodnou volbou pro začínající i pokročilé kuřáky. Díky své jednoduchosti a výkonu je ideální pro každodenní používání.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents