GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Voopoo Drag S2

Elektronická cigareta VooPoo Drag S2VooPoo Drag S2 Pod Kit je elektronická cigareta typu pod mod, která se vyznačuje kvalitním zpracováním, praktickou velikostí a vysokou výdrží baterie. Je vyrobena z kombinace zinkové slitiny a kůže a má zaoblené hrany pro komfortní stisk v dlani.

Baterie má kapacitu 2500 mAh, což zajišťuje dostatek energie pro celodenní používání. Výkon lze nastavit v rozmezí 5-60 W, takže si jej můžete přizpůsobit svým potřebám. Nastavení výkonu a další funkce ovládáte pomocí přehledného displeje. Elektronická cigareta má také funkci inteligentní detekce odporu, která zajišťuje bezpečný a stabilní provoz.

V jádru e-cigarety se nachází vylepšený čip GENE.TT 2.0, který zajišťuje perfektní výsledky při používání a intuitivní uživatelské rozhraní. Všechny potřebné funkce ovládáte pomocí panelu v přední části, který se skládá z ovládacích tlačítek a velkého barevného displeje. E-cigareta nabízí tři výstupní režimy: SMART, RBA a ECO. Režim SMART je určen pro uživatele, kteří preferují jednoduchý provoz. E-cigareta v tomto režimu automaticky nastaví výkon a zároveň omezí jeho rozsah, aby nedošlo k poškození žhavící hlavy. Režim RBA je určen pro pokročilejší uživatele, kteří si chtějí výkon nastavit sami v rozmezí 5 - 60 W. Režim ECO je určen pro uživatele, kteří chtějí prodloužit životnost baterie. V kombinaci s novým typem cartridge PnP-X s objemem 5 ml a novými žhavícími hlavami PnP-X se jedná o vynikající DL zařízení pro náročné uživatele, které ocení i úplní začátečníci.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents