GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Uwell Crown X

Elektronická cigareta Uwell Crown XUwell Crown X, potomek legendární série Crown, přináší DL a RDL vapingu opět novou úroveň na MAXimum. Elegantní design v kompaktním těle z lehkých slitin ukrývá integrovanou baterii 1500 mAh pro celodenní vapování bez kompromisů. Kapacita Pod cartridge 5,3 ml a snadné horní plnění zajišťují bezstarostný zážitek a barevný TFT displej s intuitivním rozhraním umožňuje snadnou kontrolu nad všemi parametry. Úroveň výkonu lze pohodlně regulovat v rozmezí 5-60W.

Srdcem Crown X je inovativní technologie Pro-FOCS, která zaručuje perfektní podání chuti a husté mraky páry. Systém nabízí dva typy žhavících hlav: UN2 Meshed-H 0,6? pro vynikající RDL potah a UN2 0,3? pro maximální DL vapování s bohatou chutí. Nastavitelný přívod vzduchu s plynulou regulací umožňuje přizpůsobit si potah vašim preferencím. Crown X podporuje rychlé nabíjení 5V/2A přes moderní USB-C port a disponuje bezpečnostními prvky pro vaši maximální ochranu. Kromě klasického tlačítkového spínání umožňuje i pohodlné automatické potahování.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents