GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Marshall

Jednorázová elektronická cigareta MarshallHledáte stylovou a komfortní jednorázovou elektronickou cigaretu, která vám nabídne bohatý a přesto jemný zážitek z vapování? Pak je pro vás Jednorázová elektronická cigareta Marshall ideální volbou!

Tato elegantní jednorázovka disponuje vstavenou baterií o kapacitě 400 mAh a cartridgí s objemem 2 ml, která je naplněna e-liquidem s obsahem nikotinu (nikotinové soli) 20 mg/ml. Díky tomu si užijete až 600 potáhnutí plných chuti a nikotinového uspokojení, aniž byste museli cokoli dokupovat nebo složitě nastavovat. Jednorázová elektronická cigareta Marshall je dostupná v široké škále příchutí, takže si každý vybere tu pravou pro sebe. Ať už máte rádi sladké ovocné příchutě, osvěžující mentholky, nebo klasické tabákové příchutě, Marshall vám zaručeně nabídne dokonalý vapingový zážitek. Jednorázová elektronická cigareta Marshall je stylová a komfortní volba pro všechny vapery, kteří hledají jednoduchý a zábavný způsob, jak si vychutnat vape. Díky široké škále příchutí a snadnému použití je Marshall ideální pro začátečníky i zkušené vapery.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents