GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Dotmod Switch Nano

Dotmod Switch NanoDotmod Switch Nano přináší inovativní design a výkonný výkon v elegantním a kompaktním provedení. Tato elektronická cigareta je navržena s důrazem na kvalitu a estetiku, což ji odlišuje od ostatních zařízení na trhu. Dotmod Switch Nano má ergonomický design s výraznými liniemi a vrstvenými prvky, které podtrhují jeho moderní vzhled a nadčasovou eleganci. Tělo Dotmod Switch Nano je vyrobeno z odolného hliníku, který kombinuje pevnost s lehkostí a zajišťuje dlouhou životnost zařízení.

Základem e-cigarety Switch Nano je integrovaná baterie s úžasnou kapacitou 1000 mAh. Díky této obrovské kapacitě můžete očekávat opravdu dlouhý čas vapování, aniž byste museli dobíjet. Můžete si také snadno zkontrolovat stav baterie pomocí LED indikátoru a připojit příslušný USB-C kabel, který je umístěn na spodní straně, pokud je to potřeba. V případě, že máte obavy ohledně přílišného nastavování, můžete být klidní. Dotmod Switch Nano přináší nejjednodušší provoz bez nutnosti mačkání tlačítek. Zařízení je vybaveno chytrým rozpoznáním odporu, takže po připojení cartridge k tělu automaticky nastaví výstupní výkon a vy se nemusíte starat o žádné ruční nastavování. Vzhledem k chybějícímu spínacímu tlačítku a ovládacím prvkům si můžete také užívat oblíbenou funkci automatického spínání potahu. Stačí jen potáhnout z náúsku a všechno se spustí automaticky. Vapování nikdy nebylo jednodušší. E-cigareta Dotmod Switch Nano je vynikající zařízení pro MTL styl vapování, vyznačující se snadným ovládáním a povedeným designem.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents