VOOPOO Drag 2 Refresh - 177W - Kit s PnP pod Tank (B-Aurora)

Vysoce výkonný Pod Grip s celkovým výkonem až 177W, cartridge s objemem až 4,5ml, OLED displej, na baterie 18650, micro-USB nabíjení, Hybridní PnP Pod Tank.
Položka byla vyprodána…
Kód: 6941291507370
Značka: VOOPOO
Kategorie: VOOPOO Drag 2 Refresh Kit
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? MTL - pusa-plíce / DL - přímo do plic: MTL / DL - použitelné pro oba typy kouření v závislosti na ohmech žhavící hlavy
Barva: B-Aurora
Celková délka: 134,4 mm
Celková šířka: 51 mm
Kapacita baterie: Není součástí
Kapacita e-liquidu: 4,5 ml
Konstrukční provedení: Slitina zinku
Možnosti nabíjení: micro USB
Náustek: Kulatý
Závit baterie: 510
Položka byla vyprodána…

Legendární Voopoo opět nezklamal, a přichází se zbrusu novým pod Gripem VOOPOO Drag 2 Refresh 177W, který je přímým nástupce oblíbeného Drag 2. Už jeho zařazení mezi pod systémy vyvolává otázku, kam až hranice pod systémů může zajít. Jedná se přece o pořádně výkonný Mod, který dosahuje až 177W, na což nejsme u podů zvyklí. Ano, to vše je pravda, nesmíme však opomenout samotnou definici pod systémů, a to rychlou a pokud možno bezpracnou výměnu nádržky na e-liquid, která v sobě zpravidla ukrývá i žhavící hlavu. A to vše VOOPOO Drag 2 Refresh splňuje na výbornou. A aby toho nebylo málo, tak nejen, že lze u Drag 2 Refresh rychle vyjmout samotný pod a osadit ho třeba záložním podem s jinou příchutí, ale je navíc i osazen závitem 510, což neskutečně rozšiřuje možnosti jeho použití. Ano, je to tak v tuto chvíli už se z VOOPOO Drag 2 stává plnohodnotný a pekelně výkonný Box Mod, který lze použít se všemi výkonnými nízkoodporovými Clearomizery, které jsou dostupné. A to je přesně hlavní přednost tohoto pod Grip zařízení.

Celý VOOPOO Drag 2 Refresh je krásně zpracovaný Grip. Jeho celá hlavní konstrukce je vyrobena ze zinkové slitiny, která je na jednom z boků doplněna krásným panelem, který je vyroben z resinu. Pod druhým bočním panelem, který je k tělu přichycen dvěma silnými magnety, a který na sobě nese velmi estetické logo modelu se ukývá prostor pro hned dvě baterie typu 18650 (nejsou součástí), které jsou zdrojem napětí celého zařízení. V případě, že se rozhodnete používat VOOPOO Drag 2 Refresh výhradně pro nízkoodporové clearomizery a primárně budete používat zařízení při vysokých výkonech, doporučujeme použít baterie s výstupním proudem alespoň 25A. Rozměry celého gripu, včetně sofistikovaného pod tanku jsou 134,4 x 51 x 26,5mm, a celé zařízení krásně a pevně padne do ruky.

Na tenčí boční straně nalezneme přehledný OLED displej, na kterém nalezneme všechny potřebné údaje, a zároveň možnost nastavení samotných parametrů pro vapování. U tak propracovaného Gripu samozřejmě nechybí spousta režimů, jakými jsou například tolik populární teplotní režimy (TC), a to jak pro niklové, titanové, tak samozřejmě i nerezové spirálky. Jako pomyslnou třešinkou na dortu je speciální režim FIT, díky kterému dosáhnete vynikajícího podání chuti použitého e-liquidu, úsporu kapacity baterie a kontrolu náplně v tanku. Samozřejmostí zobrazení displeje jsou pak ukazatele aktuálního stavu baterií, aktuálně nastavený výkon v režimu VW, aktuálně použitý odpor žhavící hlavy, případně teplota v režimu TC.

VOOPOO Drag 2 Refresh je vybaven zcela novou technologií PnP pod tanku, kdy je možné používat jak samotný pod tank, tak již zmíněné clearomizery se závitem 510. Samotný PnP pod Tank má opravdu solidní objem pro náplň, a to rovnou 4,5ml. Osadit jej lze opravdu širokou plejádou žhavících hlav, nesoucí označení Voopoo PnP a se způsobem použití, jak pro DL (přímé potahování do plic), tak MTL (klasické šlukování), a také třeba speciální PnP RBA, kde si můžete vyrobit i vlatní spirálku. Tento PnP pod tank je plně kompatibilní s pod elektronickými cigaretami VooPoo Drag X a Woopoo Drag S, a je pravděpodobné, že výrobce přijde i s dalšími modely. Má to nespornou výhodu v tom, že si můžeme zvolit sami velikost základního gripu s baterií pro různé příležitosti. V tomto setu naleznete hned dvě žhavící hlavy PnP-VM5 s odporem 0,2 Ω a PnP-VM6 s odporem 0,15 Ω. První z nich je vybavena mesh spirálkou a nejlepší podání chutí dosahuje při výkonu 40-60W. Druhá je pak rovněž osazena mesh spirálkou, produkuje ještě více páry, a nejlepších hodnot dosáhnete při výkonu 60-80W. Obě tyto žhavící hlavy jsou primárně určeny pro přímé potahování do plic (DL). Pro obě tyto hlavy doporučujeme zvolit e-liquid s vyšším podílem VG, například VG70 / PG30.

O nabíjení VOOPOO Drag 2 Refresh se postará micro-USB konektor umístěný na spodní boční části pod ovládacími tlačítky a OLED displejem. VOOPOO Drag 2 Refresh disponuje sofistikovaným balancerem, který zaručuje rovnoměrné dobití obou článků zároveň. K zapnutí a vypnutí zařízení dochází dnes již klasickým 5-ti klikem na hlavní tlačítko a 3-klikem pak lze zařízení bezpečně uzamknout proti nechtěnému sepnutí, například pokud zařízení přenášíte v kapse. Samotný Grip je uživatelsky velmi přívětivý a naprosto skvěle padne do ruky. Nabízí opravdu vysoký výkon až 177W, což v kombinaci s dobře zvolenou žhavící hlavou, případně clearomizerem, zaručuje tvorbu velmi hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret.


Klíčové vlastnosti

 • Hybridní pod Tank
 • Pro oba styly potahování DL, MTL
 • Na baterie 18650 (nejsou součástí)
 • 2x žhavící hlava v setu
 • Špičkový design

Krásný a odolný

Celý VOOPOO Drag 2 Refresh je krásně zpracovaný Grip. Jeho celá hlavní konstrukce je vyrobena ze zinkové slitiny, která je na jednom z boků doplněna krásným panelem, který je vyroben z resinu.

VOOPOO Drag 2 Refresh Variace

 

VOOPOO Drag 2 Refresh OLED displej

OLED displej

Na tenčí boční straně nalezneme přehledný OLED displej, na kterém nalezneme všechny potřebné údaje, a zároveň možnost nastavení samotných parametrů pro vapování. U tak propracovaného Gripu samozřejmě nechybí spousta režimů, jakými jsou například tolik populární teplotní režimy (TC), a to jak pro niklové, titanové, tak samozřejmě i nerezové spirálky. Jako pomyslnou třešinkou na dortu je speciální režim FIT, díky kterému dosáhnete vynikajícího podání chuti použitého e-liquidu, úsporu kapacity baterie a kontrolu náplně v tanku. Samozřejmostí zobrazení displeje jsou pak ukazatele aktuálního stavu baterií, aktuálně nastavený výkon v režimu VW, aktuálně použitý odpor žhavící hlavy, případně teplota v režimu TC.


 

Voopoo PnP Tank

VOOPOO Drag 2 Refresh je vybaven zcela novou technologií PnP pod tanku, kdy je možné používat jak samotný pod tank, tak již zmíněné clearomizery se závitem 510. Samotný PnP pod Tank má opravdu solidní objem pro náplň, a to rovnou 4,5ml. Osadit jej lze opravdu širokou plejádou žhavících hlav, nesoucí označení Voopoo PnP a se způsobem použití, jak pro DL (přímé potahování do plic), tak MTL (klasické šlukování), a také třeba speciální PnP RBA, kde si můžete vyrobit i vlatní spirálku. 

Voopoo Drag 2 Refresh PnP Tank

 

VOOPOO Drag 2 Refresh baterie 18650

Baterie 18650

Pod druhým bočním panelem, který je k tělu přichycen dvěma silnými magnety, a který na sobě nese velmi estetické logo modelu se ukývá prostor pro hned dvě baterie typu 18650 (nejsou součástí), které jsou zdrojem napětí celého zařízení.


 

FIT Genne

O celý chod systému se stará integrovaný čip FIT Gene, což zaručuje spolehlivý chod, ochranu proti zkratu, přebití a podbití baterie, automatická deaktivace žhavení při velmi dlouhém stisku 10 sec aj.

VOOPOO Drag 2 Refresh moderní chipset FIT

 

voopoo-drag-2-refresh-177w-kit-pnp-pod-tank-plneni

Plnění PnP pod Cartridge

Plnění je velmi jednoduché a plnící otvor se skrývá na spodní části podu, pod silikonovou krytkou. Celkový objem je 4,5ml.


 

 

Parametry a specifikace VOOPOO Drag 2 Refresh


Modelové označení (Typ, model)

 

VOOPOO Drag 2 Refresh

Barva

 

B-Aurora

Typ baterie

 

18650 (nejsou součástí)

Kapacita baterie

 

dle vlastního výběru

Doba nabíjení

 

-

Způsob nabíjení

 

micro USB

Kapacita pod Cartridge

 

4,5ml

Regulace přívodu vzduchu

 

Ano

Způsob plnění

 

Spodní

Podpora žhavících hlav (cartridgí)

 

Voopoo PnP-VM, PnP-R, PnP-RBA

Nastavitelný výkon (VW)

 

5-177W

Nastavitelná teplota (TC)

  100 - 315 °C / 200 - 600 ° F

Displej

 

OLED

Způsob aktivace

 

Manuální

Rozměry

 

134,4 x 51 x 26,5mm

Výrobce

 

Voopoo

  

 

Jasná definice VOOPOO Drag 2 Refresh

Legendární Voopoo opět nezklamal, a přichází se zbrusu novým pod Gripem VOOPOO Drag 2 Refresh 177W, který je přímým nástupce oblíbeného Drag 2. Už jeho zařazení mezi pod systémy vyvolává otázku, kam až hranice pod systémů může zajít. Jedná se přece o pořádně výkonný Mod, který dosahuje až 177W, na což nejsme u podů zvyklí. Ano, to vše je pravda, nesmíme však opomenout samotnou definici pod systémů, a to rychlou a pokud možno bezpracnou výměnu nádržky na e-liquid, která v sobě zpravidla ukrývá i žhavící hlavu. A to vše VOOPOO Drag 2 Refresh splňuje na výbornou. A aby toho nebylo málo, tak nejen, že lze u Drag 2 Refresh rychle vyjmout samotný pod a osadit ho třeba záložním podem s jinou příchutí, ale je navíc i osazen závitem 510, což neskutečně rozšiřuje možnosti jeho použití.

 

voopoo-drag-2-refresh-177w-kit-pnp-pod-tank-banner

 

 


Obsah balení

 • 1x Pod Grip VooPoo Drag 2 Refresh
 • 1x VooPoo PnP Pod Tank (4,5 ml)
 • 1x žhavící hlava VooPoo PnP-VM5 0,2
 • 1x žhavící hlava VooPoo PnP-VM6 0,15
 • 1x micro USB kabel pro dobíjení
 • 1x uživatelský manuál

 

 

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

VOOPOO

Od svého založení VOOPOO věří v sílu technologie, která může lidem přinést potěšení a zdravý životní styl. Společnost VOOPOO se proto snaží prosazovat a rozvíjet technologie a přispívat tak k podpoře kvality života lidské společnosti. Ve VOOPOO vždy vytváříme produkty vysoké kvality s vynikající technologií, módním vzhledem a profesionálním servisem, abychom vyhověli potřebám uživatelů s nejlepší zkušeností s výrobky.

VOOPOO

Your SEO optimized title page contents