GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 2500,- kč ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

TI Juice Cream Sodas - Shake & Vape - Fig Soda - 12ml

Sladká chuť fíků v kombinaci s krémovou sodovkou tvoří netradiční kombinaci, která vám zanechá na patře velmi lahodnou chuť krémovosti, sladkosti a svěžesti. Příchuť v Shake and Vape balení, kdy můžete ihned po namíchání vapovat. Obsahuje 12ml příchutě v 60ml lahvičce s odnímatelným kapátkem. Nejedná se o hotový liquid a pro použití je potřeba naředit obsah příslušnou bází. Výrobce TI Juice, Česká Republika.
Skladem
Kód: 946060354984
Značka: Ti Juice
Kategorie: Shake & Vape příchutě - TI Juice - Cream Sodas
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Příchuť: Fíky, Sodovka
Celkový objem: 12 ml
Druh příchutě: Ovocné, Nápojové
Obsah nikotinu: 0mg
TI Juice Cream Sodas - Shake & Vape - Fig Soda - 12ml, produktový obrázek.
Novinka

Výrobce TI Juice přichází na trh s další řadou svých oblíbených Shake & Vape příchutí, tentokrát s výstižným názvem Cream Soda. Jak už je z názvu patrné, jedná se o řadu nápojových příchutí, které rozhodně mají co nabídnout. Samotnou inspirací pro tuto řadu byla dobře známá chuť hutných sodovek zejména z USA, ale také ze Spojeného království, kde se prolíná krémová a specifická chuť tohoto druhu sodovek, kdy v kombinaci s pečlivě vybraným ovocem působí chuťově velmi kultivovaně a zaručeně svěže. Shake and Vape Cream Sodas jsou dodávány v 60ml lahvičkách, které obsahují 12ml koncentrátu.

 

Samotná výroba S&V příchutí Cream Sodas probíhá v České republice v laboratořích, které splňují veškerá striktní nařízení a za neustálého dohledu jsou používány pouze ty nejlepší a nejkvalitnější dostupné suroviny. Jen takto může být s jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě díky silnému důrazu na pečlivou výrobní kvalitu, odděluje tento postup kvalitní příchutě od těch průměrných. Všechny příchutě TI Juice Cream Soda jsou testovány akreditovanou laboratoří a jsou v souladu s požadavky EU.

Předností S&V balení je, že již není nutné čekat mnoho dnů, až týdnů na výsledný e-liquid, ale v podstatě ihned po namíchání lze začít vapovat. Nicméně pro dokonalé vykreslení chuti i tak doporučujeme ideálně několik dnů ponechat výsledný e-liquid tzv. dozrát. Dojde tak důkladnému promísení s bází, a vy si tak vychutnáte přesnou chuť, jakou výrobce zamýšlel.

Samotné Shake & Vape balení obsahuje 12ml vysoce koncentrované uvedené příchuťě, kterou jen doplníte bází s nikotinem (případně jen samotnou bází) do celého objemu 60ml lahvičky. Samotná příchuť Cream Soda nikotin neobsahuje a slouží pouze jako finální nosič chuti výsledného e-liquidu.

Návod na přípravu: Lahvičku 60ml obsahující uvedenou příchuť pouze dolijete bází, případně hotovým nikotinovým boosterem a důkladně promíchejte. U Shake & Vape balení není potřeba žádného dozrávání, a vy tak můžete ihned začít s vapováním, ale ze zkušeností doporučujeme 2-4 dny posečkat a výsledek bude mnohem lepší.


Klíčové vlastnosti

  • Vyrobeno v ČR
  • Věrné podání chuti dle předlohy
  • Shake & Vape balení
  • Objem 60ml / 12ml příchutě

TI Juice Cream Soda

Samotnou inspirací pro tuto řadu byla dobře známá chuť hutných sodovek zejména z USA, ale také ze Spojeného království, kde se prolíná krémová a specifická chuť tohoto druhu sodovek, kdy v kombinaci s pečlivě vybraným ovocem působí chuťově velmi kultivovaně a zaručeně svěže.

Příchutě S&V TI juice Cream Soda

Dokonalé krémové sodovky

Samotné Shake & Vape balení obsahuje 12ml vysoce koncentrované uvedené příchuťě, kterou jen doplníte bází s nikotinem (případně jen samotnou bází) do celého objemu 60ml lahvičky. Samotná příchuť Cream Soda nikotin neobsahuje a slouží pouze jako finální nosič chuti výsledného e-liquidu.

 

Příchutě S&V TI juice Cream Soda, banner

 

Parametry a specifikace příchutí Ti Juice Cream Soda


Typové zařazení S&V příchuť pro míchání vlastních e-liquidů

Země původu Česká republika (ČR)

Balení 60ml lahvička Chubby Gorilla s kapátkem

Obsah příchutě 12ml

Složení Polypropylene glycol (E1520), aroma

Ideální doba zrání 2 - 4 dny (není však nutné)

Název příchutě Fig Soda

Příchuť (Aroma) Fíky, Sodovka

  

Obsah balení

  • 1x balení uvedené příchutě

 


 

Kompatibilní příslušenství

  • Základní beznikotinové báze naleznete zde
  • Nikotinové boostery (nikotin) naleznete zde
  • Samostané prázdné lahvičky pro míchání e-liquidů naleznete zde
  • Stříkačky, jehly a pipety pro míchání e-liquidů naleznete zde

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ti Juice

Výrobky Ti Juice se vyznačují pečlivým výběrem farmaceutických surovin, veškeré produkty jsou připravovány podle přísných norem EU se zaměřením na vysokou kvalitu a hlavně pro koncového zákazníka jistotu a vynikající chuť. Příchutě Ti Juice jsou pečlivě vybírány, aby vyhovovaly různým individuálním vkusům zákazníka díky širokému sortimentu 10 lahodných chutí si určitě každý najde tu svoji.  Ti Juice hlavní kategorie příchutí jsou rozděleny na klasickou řadu, kde najdete dezerty, ovocné dezerty a čistě ovocné příchutě a druhá kategorie jsou výborné tabáky, které uspokojí i ty náročnější.

TI-Juice

Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents