GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Bombo - Solo Juice - S&V - Hazelnut Choco Waffer (Oříškové čokoládové vafle) - 20ml

Hazelnut Choco Wafer od Bombo S&V je lahodná sladkost, která potěší všechny milovníky ořechových a čokoládových pochutin. Křupavý ořechový oplatek s bohatou chutí lískových oříšků je naplněn sametovou a krémovou náplní s intenzivní chutí tmavé čokolády. Tyto dvě chutě se vzájemně doplňují a vytváří neodolatelnou kombinaci, která zaručeně uspokojí vaše chuťové pohárky. Příchuť v Shake and Vape balení, kdy můžete ihned po namíchání vapovat. Obsahuje 20ml příchutě v 60ml lahvičce s odnímatelným kapátkem. Nejedná se o hotový liquid a pro použití je potřeba naředit obsah příslušnou bází. Výrobce Bombo, Španělsko.
Skladem
Kód: 764046746734
Značka: Bombo
Kategorie: Shake & Vape příchutě - Bombo - Solo Juice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.039 kg
Příchuť: Čokoláda, Ořechy, Wafle
Celkový objem: 20 ml
Druh příchutě: Sladké
Obsah nikotinu: 0mg
Základní vlastnosti: Příchuť Shake & Vape

"Hazelnut Choco Wafer od Bombo S&V je lahodná sladkost, která potěší všechny milovníky ořechových a čokoládových pochutin. Křupavý ořechový oplatek s bohatou chutí lískových oříšků je naplněn sametovou a krémovou náplní s intenzivní chutí tmavé čokolády. Tyto dvě chutě se vzájemně doplňují a vytváří neodolatelnou kombinaci, která zaručeně uspokojí vaše chuťové pohárky."

Od svého založení v roce 2014 se společnost Bombo vždy snažila nabízet spotřebitelům výrobky se zárukou nejvyšší kvality. Tento pevný závazek, který je hnací silou této společnosti a který zákazníci vyžadují, vedl k tomu, že se společnost Bombo stala první společností ve Španělsku, která získala prestižní certifikát ISO 9001 pro podnikání v oblasti výroby e-liquidů pro elektronické cigarety. Tento certifikát je zárukou integrovaného řízení procesů ve společnosti se 100% garancí obousměrné sledovatelnosti, výrobních protokolů a kontroly kvality surovin i konečných výrobků.

Předností S&V balení je, že již není nutné čekat mnoho dnů, až týdnů na výsledný e-liquid, ale v podstatě ihned po namíchání lze začít vapovat. Nicméně pro dokonalé vykreslení chuti i tak doporučujeme ideálně několik dnů ponechat výsledný e-liquid tzv. dozrát. Dojde tak důkladnému promísení s bází, a vy si tak vychutnáte přesnou chuť, jakou výrobce Bombo zamýšlel.

Samotné Shake & Vape balení obsahuje 20ml vysoce koncentrované uvedené příchuťě, kterou jen doplníte bází s nikotinem (případně jen samotnou bází) do celého objemu 60ml lahvičky. Samotná příchuť Bombo nikotin neobsahuje a slouží pouze jako finální nosič chuti výsledného e-liquidu.

Návod na přípravu: Lahvičku 60ml obsahující uvedenou příchuť pouze dolijete bází, případně hotovým nikotinovým boosterem a důkladně promíchejte. U Shake & Vape balení není potřeba žádného dozrávání, a vy tak můžete ihned začít s vapováním, ale ze zkušeností doporučujeme 2-4 dny posečkat a výsledek bude mnohem lepší.


Klíčové vlastnosti

  • Vyrobeno ve Španělsku
  • Věrné podání chuti dle předlohy
  • Shake & Vape balení
  • Objem 60ml / 20ml příchutě

  Parametry a specifikace S&V příchutí Bombo Solo Juice


Typové zařazení

 

S&V příchuť pro míchání vlastních e-liquidů

Země původu

 

Španělsko (ES)

Balení

60ml lahvička Chubby Gorilla s kapátkem

Základní složení

 

Polypropylene glycol (E1520), aroma

Obsah příchutě v celkovém objemu

20ml

Doporučená doba zrání

 

2 - 4 dny (není však nutné)

Název příchutě

 

Hazelnut Choco Waffer

Příchuť (Aroma)

Oříškové čokoládové vafle

 

Vyrobeno ve Španělsku

Společnost Bombo je španělská firma, která se zabývá výrobou a prodejem e-liquidů a příchutí. Společnost byla založena v roce 2014 a sídlí v Barceloně. Společnost získala prestižní certifikát ISO 9001 pro podnikání v oblasti výroby e-liquidů pro elektronické cigarety. Tento certifikát je zárukou integrovaného řízení procesů ve společnosti se 100% garancí obousměrné sledovatelnosti, výrobních protokolů a kontroly kvality surovin i konečných výrobků.

Logo výrobce Bombo

 


Široká škála jedinečných příchutí

Společnost Bombo nabízí širokou škálu příchutí, včetně tabákových, ovocných, dezertových a dalších. Příchutě Bombo jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin a jsou vždy čerstvé.

Varianty příchutí Bombo e-liquids.

 


 Obsah balení

  • 1x lahvička o objemu 60ml s obsahem 20ml výše uvedené příchutě.

 Kompatibilní příslušenství

  • Základní beznikotinové báze naleznete zde
  • Nikotinové boostery (nikotin) naleznete zde
  • Samostané prázdné lahvičky pro míchání e-liquidů naleznete zde
  • Stříkačky, jehly a pipety pro míchání e-liquidů naleznete zde

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents