GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 2500,- kč bez DPH ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Eighty8 Pre-Roll HHC Super Strong - LSD 0,8g

LSD Super Strong je součástí naší zatím nejsilnější edice a může se pyšnit obsahem THC-P, což je jeden z nejnovějších a nejúčinnějších kanabinoidů na trhu. Pro ještě lepší vlastnosti jsme ho nakombinovali s klasickým THC, takže nám vznikl produkt, který jen tak nenajdete! Květy konopí s obsahem THC-P <9% / THC <0,2%.
Skladem
Kód: 8594203242296
Značka: Eighty8
Kategorie: PRE-ROLLS HHC
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

"LSD Super Strong je součástí naší zatím nejsilnější edice a může se pyšnit obsahem THC-P, což je jeden z nejnovějších a nejúčinnějších kanabinoidů na trhu. Pro ještě lepší vlastnosti jsme ho nakombinovali s klasickým THC, takže nám vznikl produkt, který jen tak nenajdete! Květy konopí s obsahem THC-P <9% / THC <0,2%."

Ručně srolované konopné květy s vysokým obsahem HHC a terpenů jsou baleny ve zkumavkách, aby byla zachována jejich čerstvost. Teď už stačí jenom škrtnout.

HHC neboli hexahydrokanabinol je nová a vzrušující látka ze světa kanabinoidů. Získává se přírodní cestou extrakcí z konopí a má podobné účinky jako CBD. HHC je účinným pomocníkem při bolestech, zlepšuje kvalitu spánku, pomáhá zvládat stres a úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, proto je zcela legální. Tento výtažek se prodává v mnoha podobách, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální a závisí na množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou podobné účinkům THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Hodnoty HHC se v závislosti na dané sklizni mohou lišit.


Upozornění

  • Tento produkt je v souladu se zákonem §167/1998. Je určen k průmyslovým, technickým a zahradnickým účelům. Není určen k přímé spotřebě nebo kouření, ale k dalšímu zpracování. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 Obsah balení

  • 1x balení konopných květů ve zkumavce uvedených parametrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

HHC eighty8

Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents