GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Jednorázové elektronické cigarety Lost Mary TAPPO

Jednorázové elektronické cigarety Lost Mary TAPPOHledáte elegantní a nenáročný způsob, jak si vychutnat vaping? Pak je tu pro vás Lost Mary TAPPO, kompaktní elektronická cigareta, která nabízí dokonalou kombinaci jednoduchosti, pohodlí a lahodných chutí.

Lost Mary TAPPO se skládá ze dvou hlavních částí, které je nutno zakoupit zvlášť: baterie a předplněného podu. Baterie s kapacitou 750 mAh zaručuje dlouhou výdrž a rychlé nabíjení pomocí moderního USB-C portu. Díky ergonomickému designu se pohodlně drží v ruce a je tak ideální pro vaping na cestách. Pody Lost Mary TAPPO jsou naplněny 2 ml lahodného e-liquidu s nikotinovou solí v síle 20 mg/ml. Nabízí širokou škálu lákavých příchutí, od svěžích ovocných až po lahodné krémové. Díky technologii Mesh Coil se e-liquid odpařuje rovnoměrně a zajistí vám tak bohatou chuť a uspokojivou produkci páry. Lost Mary TAPPO je ideální volbou pro začátečníky i zkušené vapery, kteří hledají jednoduché a nenáročné zařízení s dlouhou výdrží a lahodnými příchutěmi. Díky kompaktnímu designu a elegantnímu vzhledu je Lost Mary TAPPO také skvělým doplňkem pro každou společenskou událost.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents