GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 2500,- kč ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Lio Nano X - 16mg - Banana ICE (Banánová zmrzlina)

Výrazná banánová příchuť, která přináší jemnou sladkou chuť spolu s příjemnou chladivostí při každém vdechnutí. Lio Nano X je jednorázová elektronická cigareta obsahující 2 ml předplněného e-liquidu uvedené příchutě, obsahující oblíbenou nikotinovou sůl. Celkový obsah nikotinu je 16mg/1ml. Cigareta je napájena vestavěnou baterií o kapacitě 550 mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení. Hmotnost pouhých 28g.

Skladem
Kód: 6941264661658
Značka: IJOY
Kategorie: Jednorázové elektronické cigarety IJOY
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Oranžová
Celková délka: 100 - 110mm
Celkový průměr: 14 - 16mm
Displej: Ne
Druh napájení: Integrovaná baterie
Kapacita baterie [mAh]: 500 - 600mAh
Kapacita e-liquidu [ml]: 1 - 2ml
Možnosti nabíjení: Nelze (Jednorázové)
Náustek: Placatý
Obsah nikotinu: 16mg
Počet potažení: 600
Pokročilé režimy: Neregulovatelné (Bypass)
Styl potahování: MTL (Klasické šlukování)
Výkon (W): méně než 20W
Závit baterie: Neobsahuje

IJOY Lio Nano X je jednorázová elektronická cigareta obsahující dnes velmi oblíbenou nikotinovou sůl (NicSalt), která se rychleji vstřebává do těla a není tak nutné časté potahovaní, jako je tomu klasických liquidů. Cigareta je napájena vestavěnou baterií o kapacitě 550mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení.

Jednorázová e-cigareta je určená především pro uživatele, kteří se nechtějí trápit různým nastavováním elektronických cigaret, jejich plněním a nákupem žhavících hlav, nebo výměnou podů, a je také skvělá pro ty, kteří jsou připraveni přestat kouřit a chtějí přejít na zdravější vapování. Lio Nano X je skvělé zařízení, které si můžete bez problémů vzít s sebou na večerní procházky, nebo když jste na cestách! Všichni totiž víme, že není nic horšího, než když se vám elektronická cigareta vybije, nebo dokonce zapomenete lahvičku s e-liquidem a přejdete k cigaretám, když jste se dostali tak daleko bez kouření. Lio Nano X je okamžitě použitelná, ergonomická a díky svým rozměrům 102 x 15mm lehce se vejde do každé kapsy. Především ale plnohodnotně uspokojí vaší potřebu a její používání je mimořádně snadné. A nejen to, každá cigareta se dodává předplněná 2ml  kvalitního salt-nikotinového e-liquidu, jehož příchuť je dokonale věrná své předloze.

S vestavěnou baterií o kapacitě 550mAh, vám vydrží až 600 potažení. Nikotinová sůl, také označována jako "Nic. salt" je získávána z tabákových listů a je tak stoprocentně přírodním produktem. Nikotinová sůl se oproti známému klasickému nikotinu vstřebává do oběhu rychleji a přináší tak velmi rychlý pocit nasycení nikotinem. Na rozdíl od běžných náplní do elektronických cigaret (e-liquidů) výrazně méně dráždí v krku, a je tak díky tomu možné užívat vyšší intenzity nikotinu.

E-cigareta Lio Nano X je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

Všechny jednorázové elektronické cigarety Lio Nano X jsou důkladně zabaleny a připraveny k používání ihned po rozbalení.


Klíčové vlastnosti

  • Jednorázová elektronická cigareta
  • Obsahuje nikotinovou sůl
  • Vestavná baterie 550mAh
  • Výdrž až 600 potažení

  

Parametry a specifikace jednorázové e-cigarety Lio Nano X


Typové zařazení Jednorázová elektronická cigareta

Výrobce IJOY

Obsah nikotinu 16 mg / 1 ml (Nikotinová sůl)

Objem náplně 2 ml

Kapacita baterie 550mAh

Nabíjení Nelze nabíjet

Příchuť (Aroma) Banana ICE (Banánová zmrzlina)

Počet potažení až 600

Rozměry 102 x 15mm

 

Jednoduchost především

E-cigareta Lio Nano X je ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

lio-nano-x-jednorazova-e-cigareta-disposable-600-potazeni-puff-550mah-20mg-clanek

 


Příchutě Lio Nano X

Těšit se můžete prozatím na 11 skvělých příchutí, které si ihned zamilujete. Ať již jde například o jahodovou zmrzlinu s pořádnou porcí chladivosti, tak třeba ikonickou chuť osvěžujícího šťavnatého melounu. A co potom teprve Rainbow Candy? Sladká příchuť, která ve Vás ihned vyvolá vzpomínky na bezstarostné dětství. Jsme přesvědčeni, že z řady věrných příchutí Lio Nano X si určitě vybere každý.

 

lio-nano-x-jednorazova-e-cigareta-disposable-600-potazeni-puff-550mah-20mg-banner-2

 


Produktové video: Jednorázové cigarety IJOY Lio Nano X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

IJOY

IJOY je jedním z lídrů v globálním odvětví elektronických vape. IJOY se pyšní vynikající kvalitou, průmyslovým designem a novými inovativními funkcemi, které byly klíčovými prvky našich produktů. Nejen, že IJOY změnili image tradičních tabákových výrobků, ale také jsme posunuli schopnost kombinace funkčnosti a krásy na další úroveň.

iJoy

Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents