GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 2500,- kč bez DPH ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Eighty8 THC-P Květy Super Strong - LSD - 1g

LSD Super Strong je součástí naší zatím nejsilnější edice a může se pyšnit obsahem THC-P, což je jeden z nejnovějších a nejúčinnějších kanabinoidů na trhu. Pro ještě lepší vlastnosti jsme ho nakombinovali s klasickým THC, takže nám vznikl produkt, který jen tak nenajdete! Květy konopí s obsahem THC-P <9% / THC <0,2%.
Skladem
Kód: 8594203242111
Značka: Eighty8
Kategorie: HHC Květy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Eighty8 THC-P Květy Super Strong - LSD - 1g, produktový obrázek.
Novinka

"LSD Super Strong je součástí naší zatím nejsilnější edice a může se pyšnit obsahem THC-P, což je jeden z nejnovějších a nejúčinnějších kanabinoidů na trhu. Pro ještě lepší vlastnosti jsme ho nakombinovali s klasickým THC, takže nám vznikl produkt, který jen tak nenajdete! Květy konopí s obsahem THC-P <9% / THC <0,2%."

THC-P je jedním z nejnovějších a nejvýraznějších kanabinoidů, který v mnoha ohledech překonává dosud známé klasiky. I proto se na trhu stále častěji objevují jeho různé varianty. V Eighty8 vám díky našim dlouholetým zkušenostem a přísnému laboratornímu testování můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu našich produktů.

THC-P se přirozeně vyskytuje v rostlině konopí. V našich produktech využíváme kombinaci THC-P a HHC v takovém poměru, aby jsme dosáhli těch nejlepších vlastností z obou látek. Hodnoty THC-P se v závislosti na dané šarži mohou mírně lišit.


Upozornění

  • Tento produkt je v souladu se zákonem §167/1998. Je určen k průmyslovým, technickým a zahradnickým účelům. Není určen k přímé spotřebě nebo kouření, ale k dalšímu zpracování. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 Obsah balení

  • 1x balení konopných květů ve zkumavce uvedených parametrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

HHC eighty8

Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents