GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 2500,- kč bez DPH ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Eighty8 HHC-P Květy Super Strong - Purple Punch - 1g

Purple Punch Super Strong je díky obsahu HHC-P jeden z nejsilnějších produktů, které u nás najdete. Milujeme ho nejen kvůli jeho vůni, ale hlavně pro jeho výjimečné vlastnosti! V nich se spojuje kombinace nejnovějšího HHC-P, klasického HHC, a navíc špetka THC. Květy konopí s obsahem HHC <21%, HHC-P <7%, THC <1%.
Skladem
Kód: 8594203242098
Značka: Eighty8
Kategorie: HHC Květy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

"Purple Punch Super Strong je díky obsahu HHC-P jeden z nejsilnějších produktů, které u nás najdete. Milujeme ho nejen kvůli jeho vůni, ale hlavně pro jeho výjimečné vlastnosti! V nich se spojuje kombinace nejnovějšího HHC-P, klasického HHC, a navíc špetka THC. Květy konopí s obsahem HHC <21%, HHC-P <7%, THC <1%."

Ačkoliv je HHC-P relativně novým kanabinoidem, který se teprve začíná objevovat na trhu, díky svým jedinečným vlastnostem se rychle stává populární. V Eighty8 si díky našim zkušenostem a přísnému laboratornímu testování můžete být jisti, že vám nabízíme produkty nejvyšší kvality. Na rozdíl od THC-P je HHC-P stabilnější a jeho účinek trvá déle.

HHC-P není obsaženo přímo v rostlině konopí, ale vyrábí se v laboratořích z CBD. V kombinaci s klasickým HHC dosáhneme těch nejlepších vlastností z obou látek. Produkty z řady Super Strong jsou zatím to nejsilnější, co v Eighty8 najdete.

Hodnoty HHC-P se v závislosti na dané šarži mohou mírně lišit.


Upozornění

  • Tento produkt je v souladu se zákonem §167/1998. Je určen k průmyslovým, technickým a zahradnickým účelům. Není určen k přímé spotřebě nebo kouření, ale k dalšímu zpracování. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 Obsah balení

  • 1x balení konopných květů ve zkumavce uvedených parametrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

HHC eighty8

Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents