GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 2500,- kč bez DPH ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Bonumo HHC květy - 45% - White Widow - 1g

Jedny z nejsilnějších dostupných květů na trhu. Prémiové, ručně přebrané květy technického konopí s obsahem THC do 1% a 55% HHC.
Skladem
Kód: 796554425016
Značka: Bonumo
Kategorie: HHC Květy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Prvotřídní květy technického konopí s obsahem THC do 1% a 45% HHC. HHC květy  jsou novinkou v naší sekci HHC produktů.

Použity jsou výhradně vysoce kvalitní květy, perfektně trimované a bez listů. HHC destilát, který používáme je vysoce kvalitní a obsahuje nejvyšší procento účinných látek HHC - R na našem trhu.


Klíčové vlastnosti

  • Prvotřídní kvalita
  • Obsahuje 45% HHC
  • Váha 1g
  • Příchuť: White Widow

  

Obsah balení

  • 1g HHC květů uvedených parametrů

 


 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dopravce bude při doručení tohoto produktu kontrolovat Váš věk pomocí dokladu totožnosti.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k ůčelům průmyslovým, technickým a sběratelským. Určeno k dalšímu zpracování nikoliv k přímé spotřebě nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents