GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Gripy a mody Lost Vape Centaurus M100

Elektronický grip Lost Vape Centaurus M100Kompaktní a elegantní grip s vysokým výkonem pro vapování. To je Lost Vape Centaurus M100. S maximálním regulovatelným výkonem 5-100 W a inovativním čipem Quest 2.0 nabízí Centaurus M100 vše, co potřebujete pro perfektní vapovací zážitek. Díky kompaktnímu designu a ergonomickému tvaru se mod pohodlně drží v ruce a je ideální pro celodenní vapování.

Centaurus M100 je vybaven intuitivním ovládacím rozhraním s barevným OLED displejem, které zobrazuje všechny důležité informace o vapování, včetně nastaveného výkonu, odporu atomizéru, napětí baterie a zbývající kapacity baterie. Mod umožňuje snadné nastavení požadovaného výkonu pomocí otočného ovladače a disponuje inovativním 3v1 multifunkčním tlačítkem, které slouží k žhavení, aktivaci menu a zamykání/odemykání tlačítek. Mod je kompatibilní s širokou škálou atomizérů s 510 závitem a podporuje baterie typu 18650 (prodávány samostatně). Nabíjení baterie je snadné a pohodlné pomocí integrovaného portu USB-C. Centaurus M100 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a je k dispozici v široké škále barevných provedení, takže si každý může vybrat ten, který nejlépe vyhovuje jeho vkusu.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents