GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Gripy a mody GeekVape Aegis Legend 3

Gripy a Mody GeekVape Aegis Legend 3Hledáte legendární odolnost a spolehlivost v kombinaci s nejnovějšími technologiemi vapování? Pak je pro vás GeekVape Aegis Legend 3 perfektní volbou! Tato nová generace legendárního modu přichází s vylepšeným designem, inovativními funkcemi a ohromujícím výkonem 5 - 200 W, dělá z ní ideálního společníka pro všechny typy vaperů, ať už jste zkušený profík nebo teprve začínáte.

Aegis Legend 3 si zachovává ikonickou Tri-Proof konstrukci, která zaručuje voděodolnost (IP68), prachuvzdornost a nárazuvzdornost. Díky tomu se nemusíte obávat používat váš mod v jakýchkoli podmínkách, ať už jedete na túru v dešti, pracujete v prašném prostředí nebo si užíváte festivalovou atmosféru. S maximálním výkonem 200 W a pokročilým čipsetem AS Chip 4.0 vám Aegis Legend 3 zaručí vždy perfektní vapingový zážitek. Můžete si vybrat z různých režimů vapování, včetně VW (variabilní výkon), TCR (teplotní kontrola), Memory a Boosting, a tak si vaping přizpůsobit přesně podle vašich preferencí. Intuitivní TFT displej vám zobrazí všechny důležité informace, jako je nastavený výkon, odpor cívky, úroveň nabití baterie a další. Kombinace legendární odolnosti, inovativních funkcí a ohromujícího výkonu dělá z Aegis Legend 3 perfektní volbu pro všechny typy vaperů. Ať už hledáte spolehlivého parťáka pro každodenní vapování, nebo odolný mod pro dobrodružné výpravy, Aegis Legend 3 vás nikdy nezklame.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents