GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Voopoo Drag X2

Elektronická cigareta VooPoo Drag X2VooPoo Drag X2 Pod Kit je kompaktní a vysoce výkonná POD Mod sada druhé generace s nejnovější technologií žhavících spirálek PnP X, která nabízí všechny styly vapování od utaženého MTL po volné DTL.

Mod je vyroben z vysoce kvalitního hliníkového slitiny a je k dispozici v několika barevných provedeních. Na přední straně se nachází barevný OLED displej, který zobrazuje základní informace o zařízení, jako je výkon, odpor žhavící hlavy, napětí a kapacita baterie. Na spodní straně se nachází port USB-C pro nabíjení. POD PnP-X je vyroben z PCTG materiálu a disponuje objemem 5 ml. Na spodní straně se nachází regulace přívodu vzduchu (Airflow), která umožňuje upravit odpor vzduchu podle preferencí uživatele. Pokročilí uživatelé ocení režim RBA, který jim umožní nastavit výkon podle jejich preferencí. Nový režim ECO zase prodlouží životnost baterie.

Drag X2 je e-cigareta, která se pyšní nastavitelným výkonem až 80 W. Její nezávislý systém pohonu na baterii typu 18650 zajišťuje pohodlné používání bez nutnosti neustálého dobíjení. Baterii můžete dobíjet přímo v těle e-cigarety pomocí rychlého USB-C portu s podporou 2A nabíjení.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents