GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety VooPoo Doric Galaxy

VooPoo Doric GalaxyHledáte elegantní a nenáročnou e-cigaretu pro MTL vapování? Pak je VooPoo Doric Galaxy ideální volbou pro vás! Tato kompaktní a lehká sada nabízí vše, co potřebujete pro příjemný vapingový zážitek, ať už jste zkušený vaper nebo teprve začínáte. Doric Galaxy se pyšní minimalistickým designem a pohodlným držením v ruce. Díky integrované baterii s kapacitou 500 mAh si užijete celodenní vaping bez nutnosti dobíjení. E-cigareta se snadno používá a ovládá automatickým spínáním potahu, takže se nemusíte starat o žádná tlačítka.

Součástí sady je vyměnitelná Pod Cartridge s objemem 2 ml. Pod nabízí úzké utažení potahu pro realistický MTL zážitek a vynikající chuť e-liquidu. Díky technologii SSS Leak-Resistant je Doric Galaxy odolný proti prosakování, takže se nemusíte bát nechtěných nehod. VooPoo Doric Galaxy je k dispozici v široké škále barevných variant, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu. Sada obsahuje vše, co potřebujete pro začátek, samotnou e-cigaretu, Pod cartridge a USB-C kabel pro nabíjení. Stačí dolít oblíbený e-liquid a můžete ihned začít vapovat.

Ať už jste zkušený vaper, který hledá nenáročnou e-cigaretu do kapsy, nebo teprve začínáte s vapováním a hledáte snadno použitelné zařízení, VooPoo Doric Galaxy je skvělou volbou. Díky své kompaktní velikosti, snadnému použití a vynikající chuti je ideální pro vapování kdekoli a kdykoli.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents