GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety VooPoo Doric Galaxy S1

Elektronická cigareta VooPoo Doric Galaxy S1Kompaktní a stylová e-cigareta pro MTL vapování. pokud hledáte elegantní a nenáročnou e-cigaretu pro MTL vapování, pak je VooPoo Doric Galaxy S1 ideální volbou pro vás. Tato kompaktní a lehká pod sada se pyšní minimalistickým designem a intuitivním ovládáním, takže je ideální pro začátečníky i zkušené vapery.

Srdcem Doric Galaxy S1 je integrovaná baterie s kapacitou 800 mAh, která vám zajistí celodenní vapování bez nutnosti nabíjení. Baterie se dobíjí pomocí moderního USB-C portu a o stavu nabití vás informuje LED dioda. E-cigareta nabízí automatický výstupní výkon až 16 W, který je ideální pro MTL vapování a zajistí vám bohatou a uspokojivou produkci páry s věrným podáním chuti e-liquidu. VooPoo Doric Galaxy S1 se ovládá jednoduše pouhým potahováním. Nemusíte se tak starat o žádná tlačítka ani nastavování, takže si vapování užijete bez zbytečných komplikací. E-cigareta je také vybavena inteligentní detekcí odporu, která automaticky upraví výstupní výkon podle použité cartridge. Doric Galaxy S1 je k dispozici v široké škále barevných provedení, takže si každý vybere tu, která mu nejlépe padne do ruky. O chuť se starají cartridge Doric Galaxy, které jsou dostupné ve dvou variantách odporu: 0,7 ? pro jemnější a užší potah a 1,0 ? pro volnější a vzdušnější vapování. Cartridge disponují objemem 2 ml a snadno se plní silikonovou záslepkou na spodní straně. Díky technologii SSS Leak-Proof Designu si nemusíte dělat starosti s prosakováním e-liquidu. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se e-cigareta snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže ji můžete mít stále u sebe.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents