GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Voopoo Argus Pro 2

Elektronická cigareta Voopoo Argus Pro 2Hledáte kompaktní a odolnou elektronickou cigaretu, která zvládne jak MTL, tak DL vapování? Pak je Voopoo Argus Pro 2 perfektní volbou pro vás! S maximálním regulovatelným výkonem 5-80W a integrovanou baterií 3000mAh vám Argus Pro 2 poskytne dostatek energie pro celodenní vapování. Díky odolné konstrukci IP68 je mod odolný proti prachu, vodě a nárazům, takže se s ním nemusíte bát vyrazit do terénu.

Argus Pro 2 je vybavena intuitivním čipem Gene.TT 2.0, který nabízí rychlé náběhy žhavení a stabilní výstup. Čip umožňuje nastavit různé režimy vapování, včetně SMART, RBA a Turbo. Nový režim SMART automaticky rozpozná odpor žhavící hlavy a nastaví optimální výkon, takže si vapování užijete bez zdlouhavého nastavování. Součástí balení je nová Pod Cartridge PnP-X DL s objemem 5ml, která je kompatibilní s PnP-X žhavícími hlavami. Pod Cartridge disponuje pohodlným systémem plnění ve spodní boční částí. Na čelním panelu dominuje rozsáhlý a intuitivní TFT displej, doprovázený inovativním dynamickým manuálním zámkem, díky němuž lze zařízení snadno a pohodlně zamknout, čímž se zajišťuje bezpečná manipulace a eliminuje se riziko nechtěného spuštění. Voopoo Argus Pro 2 je skvělá e-cigareta pro všechny, kteří hledají kompaktnost, odolnost a všestrannost. Díky snadnému použití a široké škále funkcí je ideální pro vapery všech úrovní.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents