GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Voopoo Argus P2

Elektronická cigareta VooPoo Argus P2Elektronická cigareta VooPoo Argus P2 je kompaktní pod systém pro začátečníky i zkušené vapery. Pokud hledáte kompaktní a snadno použitelný pod systém pro MTL i RDL styl vapování, který uspokojí jak začátečníky, tak i zkušené vapery, pak je VooPoo Argus P2 ideální volbou pro vás! Tato lehká a ergonomická elektronická cigareta se pyšní elegantním designem a intuitivním ovládáním, které z ní dělá perfektní společníka pro každodenní vaping.

Argus P2 pohání integrovaná baterie s kapacitou 1100 mAh, která vám zaručí celodenní výdrž na jedno nabití. Nabíjení probíhá moderním USB-C portem, takže budete mít svůj pod systém vždy připravený k použití. O stavu baterie vás informuje přehledný LED indikátor. E-cigareta Argus P2 disponuje vyměnitelnou Pod Cartridgí Argus Pod Top Fill s integrovanou žhavící hlavou. Je však plně kompatibilní s předchozími Cartridgemi řady Argus, takže si každý vaper najde ideální pod a žhavící hlavu pro svůj styl vapování, ať už preferuje volné DL (Direct Lung) šlukování nebo utažené MTL (Mouth To Lung) tahy. Plnění podu je snadné a pohodlné díky silikonové zátce na boční straně. Ovládání Argus P2 je maximálně jednoduché: stačí vám k tomu pouze jedno tlačítko: multifunkční tlačítko, které slouží jak k zapínání a vypínání, tak k regulaci výkonu a aktivaci žhavení. Výkon se dá regulovat v rozmezí 5-30 W. Samozřejmostí je i integrovaná ochrana proti zkratu, přehřátí a nízkému napětí baterie. Ať už jste teprve na začátku své vapovací cesty, nebo hledáte stylový a spolehlivý pod systém pro každodenní použití, VooPoo Argus P2 vás zaručeně nezklame!


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents