GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Voopoo Argus E40

Elektronická cigareta Voopoo Argus E40Hledáte kompaktní a zároveň výkonný MTL i DL pod systém, který uspokojí jak začátečníky, tak zkušené vapery? Pak je Voopoo Argus E40 ideální volbou pro vás! Toto inovativní zařízení se pyšní elegantním designem, intuitivním ovládáním a širokou škálou funkcí, které z něj dělají perfektního společníka pro vapování kdekoli a kdykoli.

Srdcem elektronické cigarety Argus E40 je zabudovaná baterie s kapacitou 1800 mAh, která zajišťuje celodenní vapování bez nutnosti dobíjení. Baterie se nabíjí pomocí moderního USB-C portu a je plně nabitá během 60 minut. Zařízení disponuje nastavitelným výkonem v rozmezí 5W - 40W, takže si můžete upravit intenzitu vape pro dosažení požadovaného vapovacího prožitku. Ovládání Argus E40 je maximálně intuitivní. Zařízení se aktivuje buď potáhnutím z náustku, nebo stisknutím tlačítka. Na předním panelu se nachází displej, který zobrazuje všechny důležité informace, jako je nastavený výkon, odpor cívky, úroveň nabití baterie a počet potahů. Ergonomická tlačítka na boku slouží k uzamčení zařízení, změně výkonu a regulaci průtoku vzduchu (Airflow). Voopoo Argus E40 je vyroben z odolných materiálů a je tak ideální pro každodenní použití. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost z něj dělají perfektní zařízení pro vapování na cestách.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents