GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Vaporesso LUXE X2

Elektronická cigareta Vaporesso LUXE X2.Hledáte výkonný pod systém, který uspokojí i ty nejnáročnější MTL a RDL vapery? Pak je Vaporesso LUXE X2 tou pravou volbou pro vás. Jedná se o špičkový pod systém s elegantním designem, kompaktní konstrukcí a ohromující výdrží baterie. Tato elektronická cigareta nabízí širokou škálu funkcí a možností přizpůsobení, takže si každý vaper najde to své.

Užívejte si vapování po celý den bez nutnosti dobíjení. E-cigareta LUXE X2 je vybavena baterií s vysokou kapacitou 2000 mAh, která vám zaručí dlouhou výdrž i při intenzivním používání. Díky nabíjení USB-C budete mít svůj LUXE X2 nabitý během chvilky. Čipset Axon zajišťuje plynulý a konzistentní vapingový zážitek. Nabízí také řadu funkcí, jako je automatické nastavení výkonu dle použité Cartridge, a to až do 40W, regulaci Airflow a automatické i manuální spínání potahu. Technologie COREX 2.0 zajišťuje perfektní chuť e-liquidu a maximální produkci páry. Cartridge se plní snadno a bezpečně ze spodní strany. Kapacita cartridge je 5 ml. LUXE X2 je kompatibilní s cartridgemi Luxe X a Luxe XR, včetně nových přepracovaných Luxe X2 Cartridgí, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Vaporesso LUXE X2 je bezpochyby jedním z nejlepších pod systémů na trhu. Nabízí vše, co si náročný vaper může přát: elegantní design, kompaktní konstrukci, ohromující výdrž baterie, širokou škálu funkcí a možností přizpůsobení a perfektní chuť e-liquidu.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents