GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Vapefly Tim

Elektronická cigareta Vapefly Tim Pod KitVapefly Tim Pod Kit je elektronická cigareta, která byla vyvinuta ve spolupráci s německým recenzentem Dampfalot TV. Cílem bylo vytvořit zařízení, které by poskytovalo prvotřídní chuť a funkčnost v kompaktním a snadno použitelném balení.

Tim Pod Kit je vyroben z hliníkové slitiny a PCTG a má minimalistický design s hladkými křivkami. Má rozměry 120 x 26 x 18 mm a hmotnost 98 gramů, takže se pohodlně drží v ruce a snadno se přenáší. Tim Pod Kit má integrovanou baterii o kapacitě 1100 mAh, která poskytuje až celodenní výdrž. Baterie je dobíjena pomocí portu USB-C a nabíjení do plna trvá přibližně 2 hodiny.

Zařízení má dva výstupní režimy: Auto režim: Zařízení se aktivuje automaticky při potahu. Manuální režim: Výkon lze nastavit v rozmezí 5-30 W pomocí ovládacího tlačítka. Žhavící hlavy Vapefly FreeCore Tim s kvalitním mesh pletivem v jádru a pečlivě navrženou konstrukcí poskytují mimořádný chuťový zážitek. Výrazně širší nabídka atomizérů umožňuje vapování nejen v tradičních stylech MTL, ale i volnější potah stylem RDL.

Vapefly Tim Pod Kit je skvělá volba pro uživatele, kteří hledají kompaktní a snadno použitelné zařízení, které poskytuje prvotřídní chuť. Zařízení je ideální pro začínající i pokročilé vapery.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents