GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Vandy Vape BIIO

Elektronická cigareta Vandy Vape BIIO Pod.Hledáte kompaktní a elegantní pod systém pro MTL vapování, který nabízí skvělý chuťový zážitek a jednoduché ovládání? Pak je elektronická cigareta Vandy Vape BIIO Pod Kit ideální volbou pro vás. Tato lehká a ergonomická sada s baterií o kapacitě 1000 mAh, USB-C nabíjením a integrovaným čipem GENE Chip vám umožní si vychutnat vapování po celý den bez nutnosti nabíjení.

BIIO Pod Kit disponuje intuitivním ovládáním jedním tlačítkem a přehledným OLED displejem, který zobrazuje důležité informace, jako je úroveň nabití baterie, odpor cívky a nastavený výkon. Sada je kompatibilní s BIIO Pod Cartridge s kapacitou 2 ml, která se snadno plní vrchním plnicím otvorem a nabízí dva typy žhavicích spirál pro MTL vapování: 0,6? a 0,8?. Díky nastavitelnému výkonu v rozmezí 5 - 35W si můžete BIIO Pod Kit přizpůsobit svým preferencím a vychutnat si tak jemné a uspokojivé MTL vapování. Sada dále disponuje regulací průtoku vzduchu (Airflow), která vám umožňuje upravit tuhost potahu dle vašeho gusta. Ať už jste zkušený vaper nebo začátečník, Vandy Vape BIIO Pod Kit vám nabídne skvělý a zábavný vapingový zážitek. Díky snadnému použití, kompaktnímu designu a široké škále funkcí je ideální pro všechny typy vaperů.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents