GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Uwell Crown S

Elektronické cigarety Uwell Crown SHledáte špičkový pod systém, který uspokojí i ty nejnáročnější vapery? Pak je tu pro vás Uwell Crown S Pod Kit. Toto kompaktní a elegantní zařízení se pyšní vysokým výkonem až 75 W, kapacitou baterie 1500 mAh a inovativními cartridgemi s technologií Pro-FOCS, které zaručují dokonalé podání chuti a bohatou produkci páry.

Ať už preferujete DL (přímé potahování) nebo RDL (utažené přímé potahování), Uwell Crown S Pod Kit vám bez problémů vyhoví. Díky regulaci airflow si navíc můžete upravit intenzitu potahu přesně podle vašich preferencí. O pohodlí se stará ergonomický design a intuitivní ovládání. Uwell Crown S Pod Kit se aktivuje automaticky potažením, ale pro zkušené vapery je k dispozici i manuální tlačítko. Samozřejmostí je inteligentní detekce odporu a ochrana proti přepólování, zkratu a přebití. Místo složitého nastavování si užijete intuitivní regulaci výkonu intenzity vapování ve třech stupních. Jasná indikace vám vždy prozradí zvolenou úroveň. O zbytek se postará inteligentní systém, který automaticky upraví výkon podle použité cartridge. Uwell Crown S Pod Kit se dobíjí pomocí USB-C portu s podporou rychlého nabíjení 2A. Nabití baterie z 0 na 100 % trvá pouhých 30 minut. Díky LED indikaci stavu baterie budete mít vždy přehled o tom, kolik energie vám zbývá. Uwell Crown S Pod Kit je ideální volbou pro všechny vapery, kteří hledají výkonný, stylový a spolehlivý pod systém. Díky snadnému používání a široké škále funkcí si ho užijí jak začátečníci, tak i zkušení vapeři.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents