GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety SMOK Tech247

Elektronická cigareta SMOK Tech247.Hledáte stylovou a kompaktní elektronickou cigaretu s pod systémem, která uspokojí vaše vapovací potřeby? Pak je elektronická cigareta SMOK Tech247 ideální volbou pro vás. Tato e-cigareta se pyšní ergonomickým designem, pohodlným držením a vestavěnou baterií s kapacitou 1800 mAh, která zaručí celodenní vapování bez nutnosti nabíjení. Nabízí intuitivní ovládání a jednoduché plnění cartridge s objemem 4 ml.

Tech247 je kompatibilní s novými žhavícími hlavami řady M-Coil Meshed, které zajistí bohatou produkci páry a věrné podání chuti. Cartridge disponuje plynulou regulací airflow pro individuální nastavení potahu. SMOK Tech247 je perfektní volbou pro vapery, kteří hledají kompaktní a stylovou e-cigaretu s pod systémem a bohatou produkcí páry. Tech247 uchvacuje jak neotřelým designem, tak precizním provedením, které představuje jen zlomek jejích kladů. Tato kompaktní a lehounká elektronická cigareta se pyšní ergonomickým tvarem, jenž lahodí dlani a umožňuje intuitivní používání. Díky minimalistickým rozměrům 34,9 x 18,3 x 100,7 mm se snadno vejde do kapsy a stane se tak nenápadným společníkem na cestách.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents