GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety SMOK NOVO Master BOX

SMOK Novo Master BoxSMOK Novo Master Box Pod Kit je moderní e-cigareta pro klasické šlukování, která zaujme svým kompaktním designem, výkonem a praktickými funkcemi. Tělo e-cigarety má praktické rozměry 76,3 x 45 x 16,5 mm, které zajišťují pohodlné držení a snadné přenášení. Vestavěná baterie s kapacitou 1000 mAh poskytuje dostatek energie pro celodenní vapování. Díky dobíjecímu proudu až 1,4 A je baterie naplněna během krátké doby.

E-cigareta nabízí dva režimy spínání: automatické a manuální. V automatickém režimu se žhavení aktivuje automaticky po potahu, v manuálním režimu jej aktivujete stisknutím tlačítka. Zvolit si můžete také jeden ze dvou výstupních režimů: Boost pro intenzivnější chuť a větší produkci páry nebo Standard pro klasický MTL potah. Pro nastavení intenzity potahu slouží boční regulace airflow. E-cigareta je kompatibilní s cartridgemi SMOK Novo s objemem 2 ml. V základním balení najdete dvě cartridge s odpory 0,6 ohm a 0,8 ohm. SMOK Novo Master Box Pod Kit je kompaktní a výkonná e-cigareta pro klasické šlukování, která nabízí řadu praktických funkcí. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé vapery.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents