GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Riot Connex

Elektronická cigareta RIOT Connex KitHledáte kompaktní a lehké zařízení, které vám zprostředkuje komfortní a chutný vaping? Pak je pro vás RIOT Connex Kit ideální volbou! Tato revoluční sada se skládá z baterie s integrovanou baterií 380 mAh, kterou lze nabíjet pomocí USB-C portu a předplněných Cartridgí s objemem 2 ml, které se k tělu baterie jednoduše připojují pomocí silných magnetů.

Snadné použití a intuitivní obsluha dělají z RIOT Connex Kit perfektní volbu pro začátečníky i zkušené vapery. Zařízení se aktivuje automaticky potažením, takže se nemusíte starat o žádná tlačítka. Praktická manuální pojistka zabraňuje náhodnému spuštění a zajišťuje tak maximální bezpečnost. Předplněné kapsle RIOT Connex obsahují 20 mg/ml nikotinové soli a jsou dostupné v široké škále lahodných příchutí, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Každá kapsle vydrží až 600 potahů, takže si užijete dlouhé hodiny nerušeného vapingu. RIOT Connex Kit je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a je navržen tak, aby vám sloužil po dlouhou dobu. Díky kompaktnímu designu a nízké hmotnosti se snadno vejde do kapsy a je ideálním společníkem na cesty.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents