GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety OXBAR C800

Elektronická cigareta OXBAR C800.Hledáte kompaktní a stylovou elektronickou cigaretu, která vám nabídne intenzivní chuť a dlouhou výdrž? Pak je OXBAR C800 ideální volbou pro vás. Tato jednorázová e-cigareta od renomované značky OXVA se pyšní elegantním designem a kapacitou baterie 550 mAh, která vám umožní vychutnat si až 800 potáhnutí.

OXBAR C800 je naplněna 2 ml e-liquidu s obsahem nikotinu 16 mg/ml a je k dispozici v široké škále lahodných příchutí, které uspokojí i ty nejnáročnější vapery. Ať už dáváte přednost ovocným, mentolovým, tabákovým nebo dezertním příchutím, v nabídce OXBAR C800 si jistě najdete tu pravou pro sebe. Díky kompaktnímu a lehkému designu se OXBAR C800 snadno vejde do kapsy a je ideální pro vaping na cestách. Intuitivní použití nepotřebuje žádné složité nastavování, takže si ji užijete hned po vybalení. Pokud hledáte spolehlivou a stylovou jednorázovou elektronickou cigaretu s dlouhou výdrží a lahodnou chutí, pak jsou OXBAR C800 pro vás to pravé.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents