GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Nevoks Pagee Air

Nevoks Pagee Air Pod Kit je elegantní a kompaktní e-cigareta, která je ideální pro všechny, kteří preferují MTL potah. Zařízení se vyznačuje robustním zpracováním, dlouhou výdrží a širokou škálou funkcí. Tělo e-cigarety je vyrobeno z kombinace zinkové slitiny, kůže a nerezové oceli. Díky tomu je zařízení velmi odolné a příjemné na dotek. Kompaktní rozměry (45,6 x 12,8 x 57,9 mm) zajišťují snadné přenášení a manipulaci. E-cigareta je vybavena integrovanou baterií s kapacitou 1000 mAh. Ta zajišťuje dostatek energie na celý den používání. Baterii lze snadno dobít pomocí moderního rozhraní USB-C.

E-cigareta nabízí tři výstupní režimy, které umožňují individuální nastavení výkonu a tuhosti potahu. Režimy lze jednoduše přepínat pomocí ovládacího tlačítka. E-cigareta je vybavena inteligentní detekcí odporu. Po připojení cartridge si tak e-cigareta automaticky nastaví potřebné hodnoty. E-cigareta je kompatibilní s cartridgemi Nevoks APX Mesh. V balení je zahrnuta jedna cartridge s odporem 0,8 ohm, která je vhodná pro MTL potah. Nevoks Pagee Air Pod Kit je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají stylovou a výkonnou MTL e-cigaretu s dlouhou výdrží. Zařízení je vyrobeno z kvalitních materiálů a nabízí širokou škálu funkcí, které uspokojí i náročné uživatele.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents