GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Nevoks Feelin X

Nevoks Feelin X Pod Kit je pokročilý pod systém, který nabízí řadu funkcí a možností, které uspokojí i náročné uživatele. Integrovaná baterie o kapacitě 1600 mAh zajišťuje dlouhou výdrž na jedno nabití. Výkon je plně regulovatelný až do 40 W, takže si můžete navolit přesně ten, který vyhovuje vašim potřebám. Nevoks Feelin X Pod Kit umožňuje plynulou regulaci výkonu, což vám dá větší kontrolu nad chutí a hustotou páry. Díky regulaci přívodu vzduchu si můžete nastavit tuhost potahu podle svých preferencí. K dispozici jsou dva způsoby spínání: pomocí velkého spínacího tlačítka nebo automatické zapnutí při potažení.

Cartridge má objem 5 ml a je kompatibilní s žhavícími hlavami z platformy Nevoks SPL 10. K dispozici jsou hlavy s odpory 0,3 ohm pro DL vaping a 0,6 ohm pro RDL/MTL vaping. Nevoks Feelin X Pod Kit je luxusně vybavený pod systém s bohatými možnostmi využití. Je to ideální volba pro všechny, kteří hledají výkonný a všestranný pod systém, který jim poskytne dokonalý zážitek z vapování.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents