GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Nevoks Feelin AX

Elektronická cigareta Nevoks Feelin AXHledáte elegantní a kompaktní Pod systém, který vám zaručí maximální požitek z vapingu? Nevoks Feelin AX je perfektní volbou pro začátečníky i zkušené vapery. Nabízí širokou škálu funkcí a vlastností v kompaktním a lehkém designu, který se perfektně vejde do kapsy.

Feelin AX je vybaven integrovanou baterií s kapacitou 1500mAh, která zaručuje celodenní vaping bez nutnosti nabíjení. Baterie se nabíjí pomocí moderního USB-C 2A portu a díky rychlému nabíjení budete mít zařízení připravené k použití během chvilky. Pod systém Feelin AX disponuje intuitivním OLED displejem, který zobrazuje důležité informace, jako je úroveň nabití baterie, odpor cívky a nastavený výkon. Regulovatelný výkon zařízení se pohybuje v rozmezí 5W30W, takže si ho snadno přizpůsobíte svým preferencím. Feelin AX podporuje jak automatické spouštění potažením (autodraw), tak spínání tlačítkem, takže si můžete vybrat způsob ovládání, který vám nejvíce vyhovuje. Feelin AX používá inovativní systém Airflow regulace, který umožňuje precizní nastavení utažení potahu. Díky tomu si užijete jak jemný a uspokojivý MTL vaping, tak i objemnější a vzdušnější RDL vaping.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents