GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Lost Vape Ursa Nano Pro 2

Elektronická cigareta Lost Vape Ursa Nano Pro 2Lost Vape Ursa Nano Pro 2 je pod systém nabitý funkcemi, které uspokojí vapery s MTL i RDL preferencí. Integrovaná baterie 1000mAh a inovativní čipset Quest 2.0 zaručují stabilní a uspokojivý vaping po celý den. Můžete si nastavit požadovaný výkon v rozmezí 5W - 30W a vychutnat si perfektní potah.

Ovládejte Ursa Nano Pro 2 jednoduše pomocí tlačítek a přehledného OLED displeje. Elegantní a lehké tělo zaručuje pohodlné držení v dlani a snadné přenášení. Čip Quest 2.0 disponuje řadou bezpečnostních prvků pro bezstarostný vaping. Díky USB-C portu nabijete baterii během chvilky. Vyberte si z široké palety barev a povrchových úprav tu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu. Lost Vape Ursa Nano Pro 2 je perfektní volbou pro začátečníky i zkušené vapery, kteří hledají kompaktní a funkční pod systém pro MTL i RDL potah. Díky svému intuitivnímu ovládání, široké škále funkcí a elegantnímu designu se stane vaším nepostradatelným společníkem pro vapování.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents