GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Lost Vape Thelema Nexus

Elektronická cigareta Lost Vape Thelema NexusLost Vape Thelema Nexus je elegantní pod systém pro MTL vapování s kompaktní baterií a výkonným pouzdrem. Hledáte stylový a kompaktní pod systém pro MTL vapování, který nabízí skvělý výkon a zábavu bez kompromisů? Pak je Lost Vape Thelema Nexus ideální volbou pro vás! Tento špičkový pod systém od renomované značky Lost Vape zaujme elegantním designem, intuitivním ovládáním a inovativními funkcemi, které uspokojí i ty nejnáročnější vapery.

Elektronická cigareta Thelema Nexus se skládá z kompaktní baterie o kapacitě 400 mAh a podu s objemem 2 ml. Baterie se snadno nabíjí pomocí USB-C portu a vydrží vám celý den běžného vapování. Pod je vyroben z odolných materiálů a disponuje pohodlným bočním plněním pro snadné naplnění e-liquidem. Díky integrované spirálce s odporem 0,8 ohm poskytuje Thelema Nexus autentický MTL potah s bohatou chutí a uspokojivou produkcí páry. Ovládání Thelema Nexus je maximálně jednoduché a intuitivní. Zařízení se aktivuje automaticky potahem a postrádá tak zbytečná tlačítka. LED indikátor na baterii vás informuje o stavu nabití a zvoleném výkonu. Thelema Nexus se dodává v elegantním pouzdře o kapacitě 2000 mAh, které slouží nejen k ochraně zařízení, ale i jako powerbanka pro nabíjení telefonu nebo jiných elektronických zařízení.

Thelema Nexus je perfektní volbou pro všechny vapery, kteří hledají kompaktní, stylový a snadno použitelný pod systém pro MTL vapování. Díky svému elegantnímu designu, intuitivnímu ovládání a inovativním funkcím se Thelema Nexus stane vaším věrným společníkem pro každodenní vapování.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents