GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Lost Vape Thelema Elite Art 40

Elektronické cigarety Lost Vape Thelema Elite Art 40Hledáte kompaktní a zároveň výkonný pod systém, který uspokojí i ty nejnáročnější vapery? Pak je Lost Vape Thelema Elite Art 40 ideální volbou pro vás. Tento elegantní pod systém se pyšní stylovým designem, inovativními funkcemi a špičkovým výkonem, čímž se stává perfektním společníkem pro každodenní MTL, RDL i DL vaping.

Thelema Elite Art 40 je poháněn vestavěnou baterií s kapacitou 1400 mAh, která nabízí výdrž až celý den. Baterie se nabije bleskově pomocí portu USB-C, takže budete moci v klidu vapovat bez obav z vybití. Maximální regulovatelný výkon podu je 5 - 40W, takže si užijete bohatou produkci páry a perfektní chuť e-liquidu. Výkon se dá plynule regulovat pomocí tlačítek, takže si ho můžete nastavit přesně podle svých preferencí. Thelema Elite Art 40 je vybaven přehledným OLED displejem, který zobrazuje všechny důležité informace o vapingu, jako je zbývající kapacita baterie, nastavený výkon, odpor spirálky, nebo třeba počet potahů. Pod systém disponuje také ochranou proti přepólování, přehřátí a nízkému napětí, takže je zaručena jeho bezpečnost. Lost Vape Thelema Elite Art 40 je ideální volbou pro vapery, kteří hledají kompaktní a výkonný pod systém s elegantním designem a bohatou funkčností. Díky snadnému používání a široké škále funkcí je vhodný jak pro začátečníky, tak pro zkušené vapery.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents