GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Joyetech eRoll Slim

Elektronická cigareta Joyetech eRoll SlimElegantně zpracované, dokonale sladěné Ergonomický design, který je obrazem půvabného spojení kovu a kůže, vyzařuje jednoduchost a činí z něj kvintesenci každodenního doplňku, v němž se pohodlí hladce snoubí se stylem. Vychutnejte si vaping kdykoli a kdekoli bez obav z vybití baterie. Nabíjejte ji kdykoli je třeba, takže se stane dokonalým společníkem na vašich každodenních cestách.

Elegantní a kompaktní elektronická cigareta eRoll Slim od Joyetech s výkonem až 13W je perfektní volbou pro vapery, kteří hledají stylové a snadno přenosné zařízení. Jeho tenké a lehké tělo se vejde do kapsy i kabelky, takže ho můžete mít vždy po ruce. Výkonná baterie s kapacitou 480 mAh poskytuje dostatek energie pro celodenní MTL vaping a snadno se nabíjí pomocí USB-C kabelu. Intuitivní obsluha eRoll Slim zaručuje bezproblémové používání. Zařízení se aktivuje potažením, takže se nemusíte starat o žádná tlačítka. Inovativní technologie AST zajišťuje čistou a bohatou chuť e-liquidu. E-cigareta je nabízena jak v samostatné klasické verzi, bez dobíjecího pouzdra, nebo v kompletním setu jako PCC Kit, který nabídne vše potřebné pro dlouhé hodiny vapování. Sadu PCC Kit tvoří praktické dobíjecí pouzdro s vestavěnou baterií o kapacitě 1500mAh pro pohodlné dobíjení e-cigarety a samotnou e-cigareta eRoll Slim s kompaktními rozměry 120 x 16 mm.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents