GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Joyetech eGo NexO

Elektronické cigarety Joyetech eGo NexOHledáte elegantní a snadno použitelný pod systém, který uspokojí jak MTL, tak RDL vapery? Pak nehledejte dále než Joyetech eGo NexO. Toto stylové zařízení se pyšní kompaktním trubkovým designem, 1500mAh baterií a inovativním pod systémem s vrchním plněním a regulací průtoku vzduchu Airflow pro maximální pohodlí a kontrolu.

Užijte si bohatou chuť a plynulé vapování s vyměnitelnými žhavícími hlavami EN, které nabízí širokou škálu odporů pro MTL i DTL vaping. Cartridge s objemem 2 ml pojme dostatek e-liquidu pro celodenní vapování a je vybavena průhledným okénkem pro snadnou kontrolu hladiny. Nabíjení je hračka s moderním portem USB-C a LED indikátorem stavu baterie vás informuje o zbývající energii. Joyetech eGo NexO je ideální pro začátečníky i zkušené vapery, kteří hledají kompaktní a spolehlivé zařízení s intuitivním ovládáním a vynikajícím poměrem ceny a výkonu.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents