GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Innokin ZYON

Elektronické cigarety Innokin ZYON Pod Kit.Hledáte kompaktní a elegantní elektronickou cigaretu s bohatou chutí a snadným používáním? Pak je Innokin ZYON ideální volbou pro vás! Tato podová sada v sobě spojuje tradiční design s moderními technologiemi pro perfektní MTL a RDL potah, čímž zajišťuje perfektní zážitek z vapování jak pro začátečníky, tak pro zkušené vapery.

Kompaktní a lehký design ZYONu potěší všechny, kteří preferují minimalistické a ergonomické zařízení. Díky odolnému kovovému tělu a pogumovanému povrchu se skvěle drží v ruce a je příjemný na dotek. S rozměry 102,5 x 24 x 16 mm a nízkou hmotností 88 g se snadno vejde do kapsy i kabelky a stane se vaším nenápadným společníkem na cestách. Výkonná baterie 1300 mAh s rychlým nabíjením USB-C typu zaručí celodenní vapování bez nutnosti dobíjení. ZYON podporuje široký rozsah výkonu 6 - 25 W, takže si ho snadno přizpůsobíte svým preferencím a typu žhavící hlavy. Díky inteligentní detekci odporu se automaticky nastaví optimální výkon pro danou hlavu.

Plnitelná cartridge o objemu 4,5 ml s pohodlným plněním eliminuje nutnost častého doplňování e-liquidu. Cartridge je kompatibilní s inovativními žhavícími hlavami série PZP, které nabízí širokou škálu odporů pro MTL i RDL potah. Získáte tak bohatou a uspokojivou chuť e-liquidu a husté mraky páry.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents