GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Innokin Kroma Nova

Innokin Kroma Nova Pod KitHledáte stylový a zároveň výkonný pod systém, který uspokojí jak MTL, tak DL vapery? Pak se s radostí ponořte do světa Innokin Kroma Nova Pod Kitu, který se pyšní elegantním designem, intuitivním ovládáním a širokou škálou funkcí, jež uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Srdcem Kroma Nova Pod Kitu je integrovaná baterie s kapacitou 3000mAh, která zajistí celodenní vapování bez nutnosti dobíjení. Nabíjení je navíc hračkou díky modernímu USB-C portu. Výkon baterie se pohybuje v rozmezí 6W až 60W, takže si každý vaper najde ideální nastavení pro svůj styl vapování. K dispozici je i režim Coil Refresh, který prodlužuje životnost žhavících hlav. O perfektní chuť a dostatek páry se postarají žhavící hlavy platformy PZP, které jsou kompatibilní s širokou škálou e-liquidů. Objem podu je 3ml a jeho plnění je snadné a pohodlné díky systému Side Fill.

Kroma Nova Pod Kit se pyšní elegantním a kompaktním designem, který skvěle padne do ruky. Na těle e-cigarety naleznete přehledný OLED displej, který zobrazuje všechny důležité informace, jako je nastavený výkon, odpor žhavící hlavy, stav baterie a počet potáhnutí.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents