GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Innokin EZ Tube

Elektronická cigareta Innokin EZ Tube KitInnokin EZ Tube Kit je jednoduchý a intuitivní set pro začínající vapery, který nabízí vynikající poměr cena / výkon. Kit se skládá z baterie s kapacitou 2200 mAh a clearomizeru Zenith Minimal s klasickým závitem typu 510.

Tělo baterie je vyrobeno z odolného hliníku a disponuje pěti úrovněmi výkonu, které lze nastavit pomocí jediného otočného prstence ve spodní části baterie, ve kterém je také vestavěný přehledný OLED displej pro zobrazení aktuálního nastavení cigarety a stavu nabití baterie. Baterie je také vybavena ochranou proti přehřátí, zkratu a podbití. Clearomizer Zenith Minimal o velkém objemu 4ml je vyroben z prémiových materiálů a nabízí skvělou chuť a produkci páry. Clearomizer Zenith Minimal je vybaven odolným pyrexovým čirým tělem. Samotný Clearomizer je plně kompatibilní s celou platformou žhavících hlav Innokin Z Coil. Na své si tak přijdou zastánci všech stylů vapování, a to jam MTL, tak i RDL DL stylu potahování. 

Innokin EZ Tube Kit je skvělou volbou, nejen pro začínající vapery, kteří hledají spolehlivý a cenově dostupný set. Kit nabízí vynikající poměr cena/ výkon a je ideální pro všechny styly vapování.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents