GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety GeekVape Wenax Q Mini

Elektronická cigareta GeekVape Wenax Q MiniElektronická cigareta GeekVape Wenax Q Mini Pod Kit je kvalitní a cenově dostupná elektronická cigareta typu POD. Má integrovanou baterii o kapacitě 1000 mAh, která zajišťuje dostatek energie na celý den vapování. Používá Pod Cartridge, které umožňují vychutnat si jak MTL, tak RDL potah. Má regulaci airflow, která umožňuje přizpůsobit množství páry.

Pod Cartridge Q Pod Series jsou součástí rozšířené řady zařízení s technologií VPU. Jejich jádro tvoří vysoce výkonné mřížkové pletivo (Mesh) s dlouhou životností, stabilním provozem, rychlým náběhem žhavení a velkou plochou pro odpařování. Základní balení obsahuje dvě Cartridge Q Pod Series s odpory 0,6 a 1,2 ohm, v případě potřeby si lze zakoupit také náplně s odporem 0,8 ohm.

GeekVape Wenax Q Mini disponuje bočně umístěnou manuální regulací vzduchu (Aiflow). Její jemná stupňovaná regulace umožňuje upravit intenzitu potahu, čímž lze zařízení používat buď pro klasický, úzký potah (MTL), nebo pro volnější potah ve stylu RDL vapingu.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents