GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety GeekVape Peak

Elektronická cigareta GeekVape PeakElektronická cigareta GeekVape Peak zaujme na první pohled svým elegantním a moderním designem. Tělo je vyrobeno z odolného plastu a je dostupná v široké škále barevných variant. Ergonomický tvar umožňuje pohodlné držení a ovládání.

GeekVape Peak je vybavena vestavěnou baterií o kapacitě 1300 mAh, která zajistí dostatek energie na celý den. Výstupní výkon lze nastavit v rozmezí 15 až 20 W. Zařízení podporuje cartridge s odporem v rozmezí 0,4 až 2,0 ?. GeekVape Peak Pod, člen rodiny e-cigaret s technologií VPU, nabízí skvělé výsledky při žhavení, bleskový náběh žhavení a vynikající chuťové vlastnosti při vapování jakéhokoliv e-liquidu. 

Pod Cartridge modelu Peak je vybavena meshovým jádrem, které se žhaví okamžitě a poskytuje velkou plochu pro odpařování pro maximální efektivitu. Dále je vybavena regulací airflow, která umožňuje upravit tuhost potahu. Díky tomu si můžete vapování přizpůsobit svým preferencím. Díky přehledné LED indikaci vám už neunikne žádná důležitá informace a vy si tak budete moci užívat bezstarostné a pohodové vapování.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents