GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety GeekVape AN2 (Aegis Nano 2)

Elektronická cigareta GeekVape AN2 (Aegis Nano 2).GeekVape AN2 Pod Kit je moderní elektronická cigareta s MTL a RDL potahem, která nabízí vynikající poměr ceny a výkonu. Díky kompaktním rozměrům a snadnému používání je ideální volbou pro začátečníky i pokročilé vapery. GeekVape AN2 Pod Kit je vyroben z kvalitních materiálů a je k dispozici v několika barevných variantách. Tělo zařízení je vyrobeno z odolného kovu a plastu. Ergonomický tvar zajišťuje pohodlné držení v ruce.

GeekVape Aegis Nano 2 Pod Kit je vybaven baterií o kapacitě 1100mAh, která zajišťuje bezproblémovou celodenní výdrž. Výkon zařízení lze nastavit v rozmezí 5 - 30W. GeekVape AN2 Pod Kit nabízí řadu funkcí, které usnadňují jeho používání a poskytují lepší zážitek z vapingu. Mezi tyto funkce patří: Regulace airflow pro přizpůsobení potahu Displej pro přehled o stavu zařízení Technologie VPU pro lepší chuť e-liquidu.

GeekVape AN2 Pod Kit je skvělá volba pro všechny, kteří hledají kvalitní a cenově dostupnou elektronickou cigaretu s MTL potahem. Zařízení nabízí vynikající poměr ceny a výkonu, kompaktní rozměry 87 x 34.25 x 24.71 mm a snadné používání.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents