GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Freemax Friobar Nano V2

Elektronická cigareta Freemax Friobar Nano V2Hledáte elegantní a snadno použitelný pod systém, který uspokojí vaše potřeby? Pak je Freemax Friobar Nano V2 ideální volbou pro vás! Tato kompaktní a lehká sada nabízí úžasnou chuť a bohatou produkci páry v elegantním a ergonomickém designu, ideálním pro MTL vapery všech úrovní.

Friobar Nano V2 je poháněn integrovanou baterií o kapacitě 400 mAh, která zajišťuje celodenní vapování bez nutnosti dobíjení. Baterie se nabíjí pomocí moderního portu USB-C, takže ji budete mít připravenou k použití během okamžiku. LED indikátor stavu baterie vás informuje o zbývající energii, takže se nemusíte bát, že vám dojde šťáva. Srdcem Friobar Nano V2 jsou inovativní FM CoilTech™ technologie, které zajišťují maximální chuť a produkci páry z vašeho e-liquidu. Tyto cívky s duální sítí nabízí rychlé a rovnoměrné zahřívání a perfektní podání chuti. Friobar Nano V2 se snadno plní z boku a disponují kapacitou 5 ml e-liquidu. Díky silikonové zátce je náplň odolná proti úniku a zajišťuje čisté a bezproblémové vapování. Friobar Nano V2 je vybaven automatickou aktivací potahem, takže se automaticky spustí, když se na něj natáhnete. To usnadňuje používání a dělá z něj ideální volbu pro začátečníky i zkušené vapery. Kompaktní a lehký design Friobar Nano V2 z něj dělá ideálního společníka na cesty. Díky ergonomickému tvaru se pohodlně drží v ruce a vejde se do kapsy nebo kabelky.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents