GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Elektronické cigarety Dotmod dotAIO X

Elektronická cigareta Dotmod dotAIO X Essential Kit.Hledáte špičkový vape kit, který uspokojí i ty nejnáročnější vapery? Pak nehledejte dál než Dotmod dotAIO X Essential Kit. Tato luxusní sada v sobě snoubí prvotřídní elektroniku, stylový design a precizní ergonomii, čímž se stává ideální volbou pro všechny, kteří chtějí posunout svůj vaping na novou úroveň.

Dotmod dotAIO X Essential Kit je poháněn vyměnitelnou baterií 18650 (není součástí balení), která poskytuje dostatek energie pro celodenní vaping. Díky rychlému nabíjení USB-C budete mít svůj vape vždy připravený k použití. Výkon je regulovatelný v rozmezí 5-60 W, takže si můžete upravit vaping přesně podle svých preferencí. Sada dotAIO X Essential Kit je vybavena inovativní Cartridgí  dotAio V3, která nabízí objem 4 ml a pohodlné plnění shora. Díky preciznímu airflow controlingu si můžete vychutnat širokou škálu vapingových stylů, od utaženého MTL až po volný DL. Dotmod dotAIO X Essential Kit se dodává v elegantním a odolném šasi, které je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Díky kompaktnímu a lehkému designu se snadno vejde do kapsy a je ideální pro vaping na cestách.

Díky inovativnímu systému výměnných modulů tanku se toto zařízení stává univerzálním nástrojem kompatibilním s širokou škálou náhradních tanků. Po jednoduché výměně modulu se tak zařízení snadno promění v aparát s boro tanky, ať už s klasickým závitem 510, nebo s modernějšími typy, jako je top-fill systém. Tímto se otevírají nepřeberné možnosti uzpůsobení zařízení dle individuálních preferencí a potřeb uživatele, čímž mu dává do rukou nebývalou svobodu při sestavování ideálního vape setu.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents