GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 2500,- kč ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Dotmod dotAio V2 Lite - Pod MOD - 75W - Black Smoke

Nástupce prvotřídní elektronické cigarety dotAio disponující tělem z lehkého a průhledného polykarbonátu. Automatický mód s detekcí odporu žhavících hlav, čtyři intenzity nastavení výkonu. Módy (VW, SS, Ni, Ti). Slot na baterie typu 18650, USB-C nabíjení, Rozměry: 78mm x 42mm x 22,5mm, Výkon: 5-75W, Podporovaný odpor: 0,28ohm-2,0ohm, Objem: 2,7ml. Vhodná pro MTL i DL styl vapování, Barva: Black Smoke (Černá), Výrobce dotMod.
Skladem
Kód: 997849
Značka: Dotmod
Kategorie: Elektronické cigarety Dotmod dotAIO V2
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Černá
Displej: Ano
Druh napájení: Vyměnitelná baterie
Kapacita baterie [mAh]: Není součástí
Kapacita e-liquidu [ml]: 2 - 3ml
Možnosti nabíjení: USB-C
Náustek: Kulatý
Pokročilé režimy: Nast. výkon + teplota (VW, TC)
Regulace přívodu vzduchu: Plynulá regulace
Styl potahování: MTL, RDL (Obojí možnost)
Typ baterie: 18650
Výkon (W): 60 - 80W
Základní vlastnosti: Pod systém
Závit baterie: Speciální (POD, aj)
Způsob aktivace: Manuální
Způsob plnění: Boční (Cartridge)

Mnoho ostřílených vaperů se zamilovalo do průhledného designu dotAIO Frost. Nyní vám společnost dotMod umožní znovu pocítit tento materiál na mnohem modernějším stroji, kterým dotAIO V2 Lite bezpochyby je. Dokonalý průnik estetiky a technologie.

DotMod dotAIO V2 Lite je mnohými považován za dokonalý průsečík mezi moderní technologií a vysoce estetickým designem. Elektronická cigareta dotAIO V2 Lite si zachovává své přednosti z předchozí verze, jako je maximální výkon 75W, režim úspory baterie, LCD displej, ale také, což je velkou předností, je plná kompatibilita s předchozími systémy, a to včetně žhavících hlav dotCoil.

V2 Lite má mnoho různých provozních režimů, od plně automatického nastavení výkonu ve 4 krocích: Very Soft, Soft, Medium a Strong, nebo jej můžete také ručně upravit ve velmi malých krocích pouze po 0,1 W, což jistě ocení zkušení vapeři. Pro milovníky TC režimu, který lze jej snadno aktivovat prostřednictvím snadno srozumitelného menu lze plně využít i podporované žhavící hlavy TC (Ni, Ti, SS).

Zařízení disponuje slotem pro jednu baterii typu 18650. Samotný potah aktivujete buď jednoduchým potahem z náustku (automatické sepnutí), nebo k aktivaci žhavení můžete použít spodní tlačítko na těle cigarety. Tlačítko bylo umístěno na spodní straně zařízení, aby se zabránilo náhodnému stisknutí v kapse. Nabíjení cigarety probíhá pomocí moderního USB-C portu, který se nachází na boční spodní straně elektronické cigarety.

Dotmod dotAIO V2 Lite je oblečen do mimořádně luxusního kabátu, vyrobeného výhradně z průsvitného polykarbonátového plastu. Na rozdíl od verze Frost V1 má V2 Lite mnohem více barev. Mezi 6 barev dotMod dotAIO V2 Lite patří: ledově mrazivá (Čirá), kouřová černá (Smoke), fialová, oranžová, zelená a červená. Výhodou tohoto provedení je průhled do těla zařízení, kdy můžete uvnitř kompletně vidět každou desku plošných spojů a vodičů. To také znamená, že proces konečné úpravy produktu musí být krok za krokem pečlivý, včetně montáže elektronických součástek, nikoli pouze dokončení vnějšího pouzdra.

Zásobník e-liquidu dotAIO V2 Lite je navržen tak, aby bylo zabráněno dětem v náhodném otevření a vylití e-liquidu. Tank disponuje solidní kapacitou 2,7ml a plní se po otevření silikonové záklopky na přední straně bez nutnosti tank vyjmout.

Jak bylo zmíněno výše, V2 Lite funguje se všemi řadami žhavících hlav navrženými pro dotAIO, včetně zcela nové řady dotCoils nedávno vyvinuté společností dotMod. Při použití dotMod dotAIO V2 Lite získáte nejen krásné a nevšední zařízení, ale také 10-ti bodovou kvalitu chuti. Popularita dotMod způsobila, že se do jeho výroby pro tento model zapojilo mnoho třetích stran. dotAIO V2 Lite je dokonale kompatibilní s jakýmkoli příslušenstvím, které jste si zakoupili pro dotAIO V1 a V2. Můžete si kompletně dokoupit další tělo pro změnu stylu, aniž byste museli přidávat samostatné příslušenství.

Před prvním použitím elektronické cigarety, případně při další výměně žhavící hlavy důrazně doporučujeme nakapat e-liquid do Cartridge a posečkat okolo 10 min, aby došlo k dostatečnému nasycení žhavící hlavy. V opačném případě může dojít k poškození spirálky, případně ke zkreslení výsledné chuti náplně. 


Klíčové vlastnosti

 • Pod systém s plnitelnou Cartridgí
 • Tělo z průhledného polykarbonátu
 • Slot na baterie typu 18650 (není součástí)
 • Moderní USB-C nabíjení
 • Kapacita zásobníku 2,7 ml
 • Jednoduché ovládání
 • Kompaktní rozměry

dotMod dotAIO V2 Lite

Dotmod dotAIO V2 Lite je oblečen do mimořádně luxusního kabátu, vyrobeného výhradně z průsvitného polykarbonátového plastu. Na rozdíl od verze Frost V1 má V2 Lite mnohem více barev. Mezi 6 barev dotMod dotAIO V2 Lite patří: ledově mrazivá (Čirá), kouřová černá (Smoke), fialová, oranžová, zelená a červená.

Dotmod DotAio V2 LITE, banner

Prvotřídní kvalita

Výhodou tohoto provedení je průhled do těla zařízení, kdy můžete uvnitř kompletně vidět každou desku plošných spojů a vodičů. To také znamená, že proces konečné úpravy produktu musí být krok za krokem pečlivý, včetně montáže elektronických součástek, nikoli pouze dokončení vnějšího pouzdra.

dotMod dotAIO V2 Lite, polykarbonátové tělo.

dotMod dotAIO V2 Lite, plnění e-liquidem.

Jednoduché a bezpečné plnění

Zásobník e-liquidu dotAIO V2 Lite je navržen tak, aby bylo zabráněno dětem v náhodném otevření a vylití e-liquidu. Tank disponuje solidní kapacitou 2,7ml a plní se po otevření silikonové záklopky na přední straně bez nutnosti tank vyjmout.


Kompatibilita

Jak bylo zmíněno výše, V2 Lite funguje se všemi řadami žhavících hlav navrženými pro dotAIO, včetně zcela nové řady dotCoils nedávno vyvinuté společností dotMod. Při použití dotMod dotAIO V2 Lite získáte nejen krásné a nevšední zařízení, ale také 10-ti bodovou kvalitu chuti.

dotMod dotAIO V2 Lite, kompatibilita.

dotMod dotAIO V2 Lite, LED displej

Přizpůsobení

Dotmod dotAIO V2 Lite má mnoho různých provozních režimů, od plně automatického nastavení výkonu ve 4 krocích: Very Soft, Soft, Medium a Strong, nebo jej můžete také ručně upravit ve velmi malých krocích pouze po 0,1 W, což jistě ocení zkušení vapeři. Pro milovníky TC režimu, který lze jej snadno aktivovat prostřednictvím snadno srozumitelného menu lze plně využít i podporované žhavící hlavy TC (Ni, Ti, SS).


 

Parametry a specifikace dotMod dotAIO V2 Lite


Typové zařazení dotMod dotAIO V2 Lite

Rozměry 78mm x 42mm x 22,5mm

Rozsah výstupního výkonu až 75W

Rozsah výstupního napětí -

Podporovaný odpor 0,28 Ω - 2,0 Ω

Displej Ano

Baterie Slot na baterie 18650

Parametry nabíjení USB-C

Režimy VW, TC (SS, NI, TI), Bypass

Materiál Polykarbonát, ABS

Způsob použití MTL, RDL

Barva Black Smoke (Černá)

 

Parametry a specifikace dotAIO V2 Tank


Typové zařazení Dotmod dotAIO V2 Tank

Průměr -

Délka -

Objem 2,7 ml

Materiál PCTG

Závit (uchycení) Zasunutí do těla Podu

Podpora žhavících hlav Dotmod dotCoil

Náustek (Driptip) Kulatý

 

Pro ty, co hledají opravdovou kvalitu

DotMod dotAIO V2 Lite je mnohými považován za dokonalý průsečík mezi moderní technologií a vysoce estetickým designem. Elektronická cigareta dotAIO V2 Lite si zachovává své přednosti z předchozí verze, jako je maximální výkon 75W, režim úspory baterie, LCD displej, ale také, což je velkou předností, je plná kompatibilita s předchozími systémy, a to včetně žhavících hlav dotCoil.

 

dotMod dotAIO V2 Lite, banner

 

Obsah balení

 • 1x Dotmod dotAIO V2 Lite
 • 1x dotAIO V2 Tank
 • 1x UCB-C nabíjecí kabel
 • 1x MTL náustek
 • 1x DL náustek
 • 1x žhavící hlava dotCoil 0,3ohm (Mesh)
 • 1x žhavící hlava dotCoil 0,7ohm (Mesh)
 • 1x Sada náhradních dílů
 • 1x Uživatelský manuál

 


 

Kompatibilní příslušenství

 • Kompatibilní žhavící hlavy naleznete zde

Produktové video: Dotmod dotAio V2 Lite

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents