Dreamix - Broskvový koláč - 1,5mg

Hotová náplň do elektronických cigaret českého výrobce. Velmi vhodná pro nízkoodporové vapování (DL)
Skladem
Kód: 8596415136325
Značka: Dreamix
Kategorie: Dreamix 1,5mg
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Objem lahvičky: 10ml
Obsah nikotinu: 1,5mg (Super slabé)
Příchuť e-liquidu: Broskvový koláč
Složení e-liquidu: PG 50 / VG 50
Dreamix - Broskvový koláč - 1,5mg
Novinka

Že Vám klasická náplň, která má zpravidla jednu konkrétní příchuť stačí? Ano, jistě máte pravdu a ve většině případů je tomu skutečně tak. Ale co takhle ochutnat e-liquid, který je namíchán na základě letitých zkušeností tisíců uživatelů elektronických cigaret? Právě na základě jejich zkušeností a poznatků jsou vyrobeny náplně uznávaného výrobce Dreamix. Jejich seznam je opravdu rozmanitý. Ať už se jedná o klasické tabákové výběry, ovocné mixy mnoha klasických i exotických druhů, nebo třeba rovnou příchutě vybraných sladkých pochutin, či nápojů, jedno mají všechny společné. Mají za cíl posunout Váš dosavadní požitek z obrovského množství příchutí náplní do elektronických cigaret, který je dnes dostupný na našem trhu zase o kus výše.

Náplně Dreamix jsou vhodné prakticky do všech druhů elektronických cigaret, či modů, které jsou v současné době k dostání na našem trhu. To je zapřičiněno především proto, že nabízí oba druhy poměru hustoty výsledného e-liquidu, které jsou vhodné jak pro klasický styl potahování (MTL), tak pro nízkoodporové vapování, produkujícího velké množství páry a potahování rovnou do plic, nazývané jako (DL). Náplně pro styl (DL) obsahují zpravidla menší množství nikotinu, konkrétně u Dreamix jsou to intenzity 0mg, 1,5mg a 3mg a jejich poměr je 70% VG a 30% PG. Náplně s vyšší koncentrací nikotinu jsou pak určeny pro zmíněný klasický styl (MTL), který je zpravidla vhodný pro elektronické cigarety a pody obsahující žhavící hlavu s vyšším odporem. Tato náplně jsou zpravidla v poměru 50% VG a 50% PG

Výroba Náplní Dreamix probíhá výhradně v České republice za použití nejkvalitnějších surovin a za přísné kontroly nad celou výrobou. Jenom tak může být zaručena výsledná kvalita a odpovídající parametry výsledných produktů. Právě tento přístup řadí náplně Dreamix ke špičce v tomto sortimentu. Náplně Dreamix jsou navíc testovány akreditovanou laboratoří přímo v České republice, a jsou tak naprosto v souladu se všemi normami v rámci Evropské unie.


Klíčové vlastnosti

  • Hotová náplň do elektronických cigaret
  • Vyrobeno v České republice

 

Vyrobeno v ČR

Výroba Náplní Dreamix probíhá výhradně v České republice za použití nejkvalitnějších surovin a za přísné kontroly nad celou výrobou. Jenom tak může být zaručena výsledná kvalita a odpovídající parametry výsledných produktů. Právě tento přístup řadí náplně Dreamix ke špičce v tomto sortimentu.

Náplně Dreamix vyrobené v České republice

Parametry a specifikace


Příchuť

 

Broskvový koláč

Celkový objem

 

10ml

Obsah nikotinu

  1,5mg / 1ml

Obchodní název

  Dreamix

Výrobce

  Vitaestyle s.r.o.

Země původu

 

Česká republika

Poměr PG / VG

 

30 / 70

 

 

Obsah balení

  • 1x 10ml náplně uvedených parametrů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nic se nevyrovná perfektně vyváženým mixům od Dreamix. Náplně Dreamix kombinující jedinečnost a bohaté příchutě zaručí dokonalé potěšení. Dreamix kombinuje výrazné sladké, ovocné, ale i tabákové mixy s cílem, zpříjemnit vaše vapování na zcela lepší úroveň. Z bohaté a rozmanité nabídky Dreamix si zkrátka nejde nevybrat.

dreamix

Your SEO optimized title page contents