GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne od objednání při objednání do 16:00 Zásilkovnou, do 14:00 PPL

VOOPOO PnP Pod Tank - Clearomizer - 4,5ml - Black

Inovativní hybridní Pod Tank Clearomizer, s možností jednoduché výměny zásobníku pouhým nacvaknutím, díky základně s 510 závitem lze použít v podstatě u jakéhokoliv modu. Najdete například u Voopoo Drag 2 Refresh.
Skladem
Kód: 6941291502382
Značka: VOOPOO
Kategorie: Clearomizery Voopoo PnP Pod
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? MTL - pusa-plíce / DL - přímo do plic: MTL / DL - použitelné pro oba typy kouření v závislosti na ohmech žhavící hlavy
Kapacita e-liquidu: 4,5 ml
Konstrukční provedení: Kovová slitina + PCTG
Náustek: Kulatý
Závit baterie: 510
VOOPOO PnP Pod Tank - Clearomizer - 4,5ml - Black
Novinka

Výrobce VOOPOO přichází se zcela novou technologií PnP pod tanku, kdy je možné používat jak samotný pod tank, případně tento celý Clearomizer se závitem 510. Samotný PnP pod Tank má opravdu solidní objem pro náplň, a to rovnou 4,5ml. Osadit jej lze opravdu širokou plejádou žhavících hlav, nesoucí označení Voopoo PnP a se způsobem použití, jak pro DL (přímé potahování do plic), tak MTL (klasické šlukování), a také třeba speciální PnP RBA, kde si můžete vyrobit i vlatní spirálku.

Tento PnP pod tank je plně kompatibilní s pod elektronickými cigaretami VooPoo Drag X a Woopoo Drag S, a je pravděpodobné, že výrobce přijde i s dalšími modely. Má to nespornou výhodu v tom, že si můžeme zvolit sami velikost základního gripu s baterií pro různé příležitosti. V tomto setu naleznete hned dvě žhavící hlavy PnP-VM1 s odporem 0,3 Ω a PnP-VM6 s odporem 0,15 Ω. První z nich je vybavena mesh spirálkou a nejlepší podání chutí dosahuje při výkonu 32-40W. Druhá je pak rovněž osazena mesh spirálkou, produkuje ještě více páry, a nejlepších hodnot dosáhnete při výkonu 60-80W. Obě tyto žhavící hlavy jsou primárně určeny pro přímé potahování do plic (DL). Pro obě tyto hlavy doporučujeme zvolit e-liquid s vyšším podílem VG, například VG70 / PG30.

Voopoo PnP Tank Clearomizer je postaven na kvalitní základně z ušlechtilé oceli, která je doplněna o pod cartridge se zabudovaným atomizerem. Celkový objem pro náplň tak činí až 4,5ml zásobního prostoru.

Hlavní výhoda Voopoo PnP Tank Clearomizeru je ta, že lze rychle vyjmout samotnou cartridge a osadit jí například jinou záložní s jinou příchutí, závit 510 pak umožňuje použití téměř s jakýmkoliv modem, či elektronickou cigaretou.

Nastavitelný přívod vzduchu (Airlow) je samozřejmostí. Průchod vzduchu může být také celkově uzavřen. Díky tomu to provedení je Voopoo Clearomizer primárně určen pro oblíbený styl přímého potahování DL, nicméně v kombinaci se správně zvolenou žhavící hlavou a při vyšším omezení přívodu vzduchu lze snadno použít i pro klasický styl MTL, kdy potahujete jako z klasické cigarety.

Plnění je velmi jednoduché a plnící otvor se skrývá na spodní části cartridge, pod silikonovou krytkou. Celkový objem je 4,5ml.

K dostání je velká série žhavících hlav Voopoo PnP jsou označeny přívlastkem VM1, VM2, VM3, VM4, VM5, VM6, R1, R2, TM1, TR1 a RBA, a každá z nich poskytuje jinou výslednou chuť i samotnou produkci páry. žhavící hlavy PnP jsou v několika různých odporových provedeních, i použitého materiálu spirály, ať již jde o Mesh řešení, či klasickou kanthalovou spirálu, případně RBA hlavu, která je určena k instalaci vlastnoručně vyrobených spirál. Je tak jen na Vás, kterou z nich budete preferovat, případně jakému stylu potahování dáte přednost.

Před samotnou instalací žhavící hlavy doporučujeme nakapat několik kapek Vaší oblíbené náplně přímo do těla žhavící hlavy (atomizeru), aby došlo k dokonalému nasáknutí a nedošlo tak k předčasnému připálení obsažené vaty, nebo spirálky!


Klíčové vlastnosti

  • Široká kompatibilita
  • Kvalitní konstrukce
  • Rychle vyměnitelná Cartridge

 

Voopoo PnP Pod Tank Clearomizer

Výrobce VOOPOO přichází se zcela novou technologií PnP pod tanku, kdy je možné používat jak samotný pod tank, případně tento celý Clearomizer se závitem 510. Samotný PnP pod Tank má opravdu solidní objem pro náplň, a to rovnou 4,5ml.

Voopoo PnP Pod Tank Clearomizer

 


 

Voopoo PnP Pod Tank Clearomizer vyměnitelná Cartridge

Kombinace podu a závitu 510

Hlavní výhoda Voopoo PnP Tank Clearomizeru je ta, že lze rychle vyjmout samotnou cartridge a osadit jí například jinou záložní s jinou příchutí, závit 510 pak umožňuje použití téměř s jakýmkoliv modem, či elektronickou cigaretou.

 


 

Jednoduché plnění

Plnění je velmi jednoduché a plnící otvor se skrývá na spodní části cartridge, pod silikonovou krytkou. Celkový objem je 4,5ml.

Voopoo PnP Pod Tank Clearomizer plnění e-liquidem

 


 

Voopoo PnP Pod Tank Clearomizer podpora žhavících hlav

Žhavící hlavy Voopoo PnP

K dostání je velká série žhavících hlav Voopoo PnP jsou označeny přívlastkem VM1, VM2, VM3, VM4, VM5, VM6, R1, R2, TM1, TR1 a RBA, a každá z nich poskytuje jinou výslednou chuť i samotnou produkci páry. žhavící hlavy PnP jsou v několika různých odporových provedeních, i použitého materiálu spirály, ať již jde o Mesh řešení, či klasickou kanthalovou spirálu, případně RBA hlavu, která je určena k instalaci vlastnoručně vyrobených spirál.


 

 

Parametry a specifikace Clearomizeru Voopoo PnP


Modelové označení (Typ, model) VOOPOO PnP Pod Tank - Clearomizer

Barva Černá (Black)

Rozměry Clearomizeru 50 x 26 mm

Materiál Nerezová ocel + PCTG

Závit 510

Způsob plnění e-liquidem Spodní plnění

Regulace přívodu vzduchu Ve spodní části

Druh žhavících hlav Voopoo PnP

 

 

Dokonalé spojení

Voopoo PnP Tank Clearomizer je postaven na kvalitní základně z ušlechtilé oceli, která je doplněna o pod cartridge se zabudovaným atomizerem. Celkový objem pro náplň tak činí až 4,5ml zásobního prostoru. Cartridge lze jednoduše vyjmout a instalovat díky magnetickému uchycení.

 

 Magnetické uchycení Cartridge na Voopoo PnP Pod Tank Clearomizer

 

 


 

 


Obsah balení

  • 1x Clearomizer Voopoo PnP Pod Clearomizer
  • 1x Žhavicí hlava PnP-VM1 0,3 Ω (32-40 W)
  • 1x Žhavicí hlava PnP-VM6 0,15 Ω (60-80 W)

 


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

VOOPOO

Od svého založení VOOPOO věří v sílu technologie, která může lidem přinést potěšení a zdravý životní styl. Společnost VOOPOO se proto snaží prosazovat a rozvíjet technologie a přispívat tak k podpoře kvality života lidské společnosti. Ve VOOPOO vždy vytváříme produkty vysoké kvality s vynikající technologií, módním vzhledem a profesionálním servisem, abychom vyhověli potřebám uživatelů s nejlepší zkušeností s výrobky.

VOOPOO

Your SEO optimized title page contents

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení