GARANCE DODÁNÍ do druhého pracovního dne při objednání do 14:00 / Poštovné nad 3000,- kč, 120 EUR ZDARMA / BONUSOVÝ PROGRAM

Clearomizery Eleaf EN Drive

Hledáte kompaktní a elegantní MTL Clearomizér, který uspokojí vaše vaperistické choutky? Eleaf EN Drive Tank je perfektní volbou! S kapacitou 2ml a inovativním systémem plnění shora s dětskou pojistkou je EN Drive Tank ideální pro vapery v pohybu. Žhavící hlavy EN Coil s odporem 0,6ohm a 1,2ohm zaručí perfektní MTL potah s bohatou chutí a hustou parou. Díky široké kompatibilitě s bateriemi se závitem typu 510 si s EN Drive Tankem užijete bezstarostné vapování po celý den.

Clearomizér EN Drive Tank se vyznačuje elegantním designem a kompaktními rozměry, takže se perfektně hodí pro vapování v tzv. utajení. Jeho intuitivní konstrukce usnadňuje plnění i výměnu žhavící hlavy. Spodní regulace airflow umožňuje precizní nastavení utažení potahu dle vašich preferencí. Eleaf EN Drive Tank je vynikající volbou pro vapery, kteří hledají kompaktní a elegantní atomizér pro MTL potah. S inovativními konstrukčními vlastnostmi a skvělým designem je EN Drive Tank perfektní pro všechny vapery.


Zpět do obchodu
Your SEO optimized title page contents